Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

2 Kez Mezuna Kalmak

zerotohero

Yeni Fapstronot
Dostlar geçen sene sayısalda 115 bin yaptim ama bu sene hiç çalışmadım. Hedefim 20k idi normalde ama belki, hatta büyük ihtimal mühendislik barajını bile geçemicem gibi benim danışmak istediğim şey şu aileme nasıl dicem? ne yapabilirim tavsiye verebilir misiniz?

John constantine

Mars Yolcusu
Dostlar geçen sene sayısalda 115 bin yaptim ama bu sene hiç çalışmadım. Hedefim 20k idi normalde ama belki, hatta büyük ihtimal mühendislik barajını bile geçemicem gibi benim danışmak istediğim şey şu aileme nasıl dicem? ne yapabilirim tavsiye verebilir misiniz?
Yani dostum ilk mezun senende 115 yapman hiç fena değilmiş.İstikrarlı çalışmış olsan rahat bir şekilde 15 yapardın bu sene inan bana . Ve bana sorarsan sınav sonucunu moralini bozmaması açısından ailene söyleme ve hırslı full konsantre bu sene iki elle sarıl ve kopar .Bana göre hedefin ulaşamayacağına inanmak kesinlikle baştan kaybetmektir ama bir sene uzasın ve istediğini al . bu yaz tyt yi darmadağın et hedef koy ve onu tuttur. Sonrası (AYT) basit inan bana BAŞARILAR.

Son düzenleme:

zerotohero

Yeni Fapstronot
Yani dostum ilk mezun senende 115 yapman hiç fena değilmiş.İstikrarlı çalışmış olsan rahat bir şekilde 15 yapardın bu sene inan bana . Ve bana sorarsan sınav sonucunu moralini bozmaması açısından ailene söyleme ve hırslı full konsantre bu sene iki elle sarıl ve kopar .Bana göre hedefin ulaşamayacağına inanmak kesinlikle baştan kaybetmektir ama bir sene uzasın ve istediğini al . bu yaz tyt yi darmadağın et hedef koy ve onu tuttur. Sonrası (AYT) basit inan bana BAŞARILAR.
Mezun senem değildi hocam ilk senemde 115 bin yaptim. Bu sene ilk mezun senem ama 300k bile gelmeyecek cünkü calismadim. Benim sorum gelecek sene yani 2.mezun senem icindi.

Wiccan666

Merkür Yolcusu
Aynı durumdayız hocam dert etmeyin bende seneye girmeyi düşünüyorum.

John constantine

Mars Yolcusu
Mezun senem değildi hocam ilk senemde 115 bin yaptim. Bu sene ilk mezun senem ama 300k bile gelmeyecek cünkü calismadim. Benim sorum gelecek sene yani 2.mezun senem icindi.
Kanka ilk sene yapmışsan kat kat daha iyi 2.mezun senende dediğim gibi yazın planlı bir tyt kampı seni çook kişinin önüne atar ama harbi hedef odaklı yürütmelisin kampı. Bu arada tyt de çaprazlama taktiği bende çok işe yaratmıştı. (Çaprazlama aynı branşta iki farklı kaynağın biri baştan diğeri ise sondan çözmek) bunu tüm branşlarda uygulamanı tavsiye ederim ama bende çok işe yaradı tekrarlıyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6