Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

2 Yıl, 54 Gün Oldu (Yaşadıklarım)

cici panpa

Satürn Yolcusu
Web Sitesi
www.neverfapturkiye.com
Herkese selamlar, ben cici panpa 16 yaşındayım. Neverfapi ilk defa psikolojik ve fizyolojik kusurlarımı araştırırken rastgele buldum. O günden sonra sürekli denemeye başladım, hep başarısız oldum. Sürekli denedim, forumlardaki videolardaki her yerden kaynakları izledim okudum fakat kriz diye tabir edilen istek zamanında bir türlü kendimi tutamadım ve süreci mahvettim. Ama olsun dedim bir daha denedim bu şekilde döngü haline gitti, bu döngü bile bana bir çok şey öğretti. Gel zaman git zaman Ağustosun son günü PMO yapıp kendime bundan sonra yeter cici panpa, artık kendimi geliştireceğim aileme destek olacağım, kendime ve gelecekteki aileme iyi imkanlar sunacağım gerçekten bunu diyerek yola çıktım. Gün saymaya başladım okuldan dolayı şehir değiştirdim, yeni insanlar tanıdım ormana gittim yalnız başıma derslerime az da olsa çalıştım. Kitaplar okudum, kızlarla üst seviyede iletişimlerim oldu, insanların gerçekten bana saygı duyduğunu hissettim, sesimin gittikçe derin bir ses tonunda olduğu herkes tarafından fark ediliyor. 6-7 Kilo aldım, ilaçlarımı düzenli kullanmaya başladım. Kendim ile yalnız kaldığım zaman düşüncelerimi çok kontrollü bir şekilde kontrol edebiliyorum,uyku düzenimi oturttum, kendime bakıyorum kendimi artık yakışıklı bulmaya başladım ?eğlenceli bir adama dönüştüğümü hissediyorum. Hedefim kendimi hedeflediğim konuma yerleştirmek,sağlam bir üni. kazanmak için her türlü fedakarlığı yapacağım. Daha iyi bir hayat için çabalıyorum. Büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öperim. Bunu okumak size az da olsa sürecinizde yardım edecektir. Kendinize iyi bakın. Saygilar Hayırlı akşamlar, selametle

Moderatörün son düzenlenenleri:

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Web Sitesi
1000kitap.com
Helal be kardeşim. Nispeten benden küçük kişilerin farkına varmasi ne kadar güzel. Sen varya ne kadar mühim bir iş yaptığınin farkında değilsin. Düşün ki bunu yapamayan köle gibi yaşayan yetişkinler var. Sen şimdiden hayatını kontrol altına almışsın . Tebrik ediyorum , başarılarının devamını diliyorum.
Not: cici panda nedir ya? ?

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6