Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

23. Günde Relapse Olma Nedenlerim

Fyodor Mihayloviç

Ay Yolcusu
Evet arkadaşlar hızlıca anlatayım: 12. günden itibaren hergün krizlerle mücadele ettim. Bu krizleri İrade Eğitimi'nde geçen derin düşünme metodunu kullanarak atlattım. Hergün saatlerce kitap okuyordum ve düşüncelere dalıyordum. Fakat 20. günde gözlerimden rahatsızlandım ve ailemin baskısından dolayı kitap okumayı bıraktım. Onlar benim sağlığımı düşünüyorlardı onlara bir kızgınlığım yok. Kitap okumayı bıraktım ama telefonla oynamaya başladım. Bunu hala anlayamıyorum. Çok fazla telefon oynadığım içinde çok fazla tetikleyicilere maruz kaldım. Elimde olmasına rağmen bir türlü bırakamıyordum. Geceleri geç yatmaya sabahları geç kalkmaya başladım sevgili arkadaşlar. İrade Eğitimi'nde " Uykunun ardından gelen sabah mahmurluğu içinde irade eriyip tükenmiş gibidir." yazdığını bilmeme rağmen. Yemek yemeyi azalttım fakat çok şeker yedim. Saçma dizilerle vakit kaybettim. Herhangi bir rutinim olmamasıda cabası. Ve evet bugün bir kere relapse oldum. Sadece bir kere relapse olmam beni mutlu etti açıkçası. Anlayacağınız relapse giden yolların kapısını ben açtım. Ve kapatacağım. Yaptığım yanlışları düzelteceğim inşallah. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Sürecimiz daim olsun!

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6