Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

25 Yaşından Sonra Üniversiteye Hazırlanmak

cici panpa

Satürn Yolcusu
Web Sitesi
www.neverfapturkiye.com
Bir hayalin varsa oku. 50 yaşında küçüklükten beri istediği doktorluğu kazanan bir adam hatırlıyorum. Azminden dolayı ben de doktor olacağım demiştim. Hala da diyorum. Hiçbir şey için geç değil. 70 yaşında Müslüman olan mı dersin. Dedem 75 yaşında sigarayı bıraktı benim sayemde keşke önceden bıraksaydım diyordu ama geç değil?. Geç değil. O zaman neverfap i keşfettiğin zaman geç oldu yapmayacağım deseydin burada olamayabilirdin abi :)

LossZetass

Yeni Fapstronot
Hayır, gerçek kaynaklardan gerçek bilgileri. Ortalık saçma sapan bilgilerle, hocalarla dolu. Sağlıklı bir araştırma ile öğrenebilirsin. Red Pill felsefesinin ana temeli ''hayatın merkezine kendini'' koymadır.
Böyle bir felsefe olduğunu şimdi öğrendim.. teşekürler araştıracağım...

Gelişimsabırister

Uranüs Yolcusu
Hayırlısı ya. O kadar bölümü bırakmayi tavsiye etmem sevdigin bi yol belirlemek lazım. Bi cok yol denedim okul dışında da sevemedim uzun süreli olanlarda varr da bi şekilde soğudum yine. Sanırım hatam başkalarını kendinden daha xok düşünüyor oluşum.
Kalbinin sesini dinle. İçinde gerçekten dert dinleyip insanlara yardımcı olmak hevesi varsa yaparsın değilse yapamazsın onu da bırakırsın. Başkaları akıl verir hakli da olabilirler ama hayat senin hayatın. 25 yas geç değil ömrünün kalanında ne iş yapmak istiyorsan onun icin çalış.

Gelişimsabırister

Uranüs Yolcusu
Suanda yaptığın iş nasıl bir iş? Mutlu musun, beklentini karşılamıyor mu maddi olarak nasıl? Psikoloji okuyunca tatmin olacak mısın? Bırakmadan okuyabilecek misin :)
Ayrica Tebrik ederim o kadar bölümü bırakmak da iyi cesaret bence.
Bu soruları öylesine sormadım kendini anlaman için cevaplanman gerekiyor. Buraya yazmasan bile içinden cevapla.

vazgeçmeyeceğim1

Jüpiter Yolcusu
Bilmiyorum dostum bende bu muhabbetlerden oldukça sıkıldım . Şu Dünyada şapkadan başka kafaya bir şey takma . Eğerki 70 ila 80 yaş arası öleceksen ne ala dene 40 yıl pişman olma . Ama şu sözde çok şey anlatıyor :
Çünkü her insan ölecek yaşta. Geç kalmayasın.
Şems-i Tebrizi

Savascı

Deneyimli Üye
İşim var yani

Bu zamana kadar bunu düşünerekten okulu bıraktım hep. Güzel bir işim varr gelecek kaygım da yok. Tek sıkıntı yaptığım durum yaş
Yaş mı :) Belkide en son kafana takman gereken sorunlardan birisi bu dostum.Bizim toplumumuzda sert kalıplar var olduğu için herkes birşeyi illa şu yaş'da başaracak diye dayatılır.Bu da bizim için gereksiz stres kaynağı . Oysa bugün başarılı çoğu kişinin 35-40 yaş üstü olması ayrı bir ironidir.Örneğin ;
Elon musk (50), Jeff bezos(57) , Mark Zuckerberg (37) , Bizzat ülkede siyaset yapanların yaşı :) ; Recep tayyip erdoğan (67), kemal kılıçdaroğlu (72) , Meral Akşener (64) . İşin özü şu dostum ; rakamlara çok takılma, birşeyi ne zaman farkedeceğini kimse seçemez.Oysa bunun yerine bunu erkenden keşfettiğine sevinmelisin, daha geçde fark edebilirdin.

LossZetass

Yeni Fapstronot
Yaş mı :) Belkide en son kafana takman gereken sorunlardan birisi bu dostum.Bizim toplumumuzda sert kalıplar var olduğu için herkes birşeyi illa şu yaş'da başaracak diye dayatılır.Bu da bizim için gereksiz stres kaynağı . Oysa bugün başarılı çoğu kişinin 35-40 yaş üstü olması ayrı bir ironidir.Örneğin ;
Elon musk (50), Jeff bezos(57) , Mark Zuckerberg (37) , Bizzat ülkede siyaset yapanların yaşı :) ; Recep tayyip erdoğan (67), kemal kılıçdaroğlu (72) , Meral Akşener (64) . İşin özü şu dostum ; rakamlara çok takılma, birşeyi ne zaman farkedeceğini kimse seçemez.Oysa bunun yerine bunu erkenden keşfettiğine sevinmelisin, daha geçde fark edebilirdin.

Güzel bir örnek verdin teşekkür ediyorum dostum :)

uçurtma avcısı

Ay Yolcusu
Bende veterinerlik istiyorum ama senin gibi tam emin değilim.19 yaşındayım iyi bir işim yok baba mesleğinide yapamam otobüs şöförlüğü 24 yaş sonrası alıyolar güzelde değil zaten. arada işe giriyom çıkıyom ara ara tabii kendimi ne istediğimi iyice bulmaya çalışıyom . meslek lisesi mezunuyum
bütün derslere sıfırdaan başladım orta seviyeye felan getirdim mat 4 işlemden başladım. çok geçmeden kazanıp gitçem kazanabilirsem tutturuncada bırakmam heral umarımda seçtiğim meslekte mutlu olurum.dünya işinden gücünden halinden memnun olmayanlarla dolu ve bu sıkıntılarını ailelerine
ve insanlara yansıtıyolar sonuç kirli pis bir dünya o insanlar gibi olmamak dileği ile.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6