Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

266. Gün, Bana Kattıkları

Osho

Yeni Fapstronot
Merhaba beyler 266. gündeyim, bu nofap gerçekten yapılması gereken bir şey. Kısaca bana ne kattı anlatayım. 100. Günlerdi insanlarla daha çok konuşmaya başladım kızların dikkatini çekmeye başladım hatta yalan yok yemin ediyorum vapurda bir kız beni o kadar kesti ki yanımdaki abi git şu kızı ayarla yeter falan dedi. Ama ben beceremedim sonraki gün aquaya gittik orda 1 tane kız öle bir bakıyordu ki yanımdaki servise denk gelmişti, giderken instayı verirken camdan servis kalktı sonra oda olmadı. Bir kaç hafta sonra başka bir kız görmüş onla sevgili olduk yakınımda oturuyordu.

Vallahi etkisi oluyor şimdi başka etkisini anlatayım. Hiç tanımadığım insanlarla gırgır şamata yapmaya başladım çenem düştü herkesle konuşuyorum falan durakta orda burada muhabbetten zevk alıyordum enerji topu gibiydim. Kimin yanına gitsem bir enerji saçıyordum. Her şeyden zevk almaya başlamıştım ama ben bi aptallık yaptım sanayide işe başladım. Çok zordu iş ordaki elemanlardan 1 sigara 2 sigara derken paket almaya başladık benim kafa gitti iyice bırakamadım falan 3 4 ay hayatım eskisine döndü şuan 60. Gündeyim. Çok zor geçiyor, bilgili biri beni motive etsin işe gidiyorum ordan çıkıp spora gidiyorum hayat çok zor. Şerefsiz bir patronum var, ailem bana *ok gibi davranıyor, ne sevgi var ne bi konuda destek. Sadece çalış para getir... Sevgilimden ayrıldım yeni, şuan baya bir dipteyim ama sabrediyorum her şeye sabrediyorum . Sigaranın dopamin reseptörleriyle bir ilgisi var mı yazın ya gerçekten çok kötüyüm biri motive etsin.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Targetlock

Deneyimli Üye
Var.
Mis gibi süreç okudum. Kadın konusundaki gelişmeler harika.
Fakat hayat hep bu şekilde geçse kafayı yerdin.
Demem o ki seni zorlayan şartlara rağmen seçimini doğru yap.
Bu şekilde sabret. Sabır aktif bir kavramdır.
Mücadele edersin. Değişen şartlara aldırmadan prensiplerini yerine getirirsin.
Sen şimdilik iş ortamına sabret. Dünya alternatiflerle doludur. Bu alternatifleri görüp bilip değerlendirmeyenler diğer insanlar tarafından işkebceye maruz bırakılır.
Alternatiflerin olacak ki herkes bağımsız olduğunu bilecek.
Her şeyinle güvendiğin kötü gün dostu adam azdır. Geri kalanlar ustan gibi onursuzluk yapar ya da kötü anlarını bekleyip seni daha dibe sürüklemeye çalışırlar. Kendileri de oradalardır. Çıkamıyorlarsa yalnızlıktan çıldırmamak için başkalarını kuyuya çdkmeleri gerekir. Bak ne kadar bencilce.
Önceliklerini ve alternatiflerini belirle.
Seçimleri ona gôre yap. Şartlar bir kolaylaşır bir zorlaşır takma.
Şartlar kolayken maks ilerlemeyi sağla ki zorlaşırken önünü daha net görebilesin.
Testonu artır.
Anne babaya karşı çıkma ama kararlarının yanlış olduğunu yumuşak yöntemlerle hissettir.
Disiplin sahibi olduğunu göster.
Her anne baba evlatlarının büyüdüğünü davranışlarına bakarak bilmek ister.
Büyüdüm ama buradayım. Şartlar değiştiğinde kendi başıma ayakta kalabilecek gücüm var ama size karşı merhamet ve sevgi beslediğimden dolayı bu gücü sizin refahınız için de harcayacağım demek gibi bir şey. Çok onurlu bir hareket.

Kadın konusunda 100 lü günler demişsin. O günlere kadar gel ve artık daha cesaretli ol. Flört bol olsun. Hemen gidip sevgili olma. Yine eğlen tadını çıkar.
Kadınlar çok keyifli varlıklar hahsjs

Alper Bahçebaşı

Venüs Yolcusu
Merhaba beyler 266. gündeyim, bu nofap gerçekten yapılması gereken bir şey. Kısaca bana ne kattı anlatayım. 100. Günlerdi insanlarla daha çok konuşmaya başladım kızların dikkatini çekmeye başladım hatta yalan yok yemin ediyorum vapurda bir kız beni o kadar kesti ki yanımdaki abi git şu kızı ayarla yeter falan dedi. Ama ben beceremedim sonraki gün aquaya gittik orda 1 tane kız öle bir bakıyordu ki yanımdaki servise denk gelmişti, giderken instayı verirken camdan servis kalktı sonra oda olmadı. Bir kaç hafta sonra başka bir kız görmüş onla sevgili olduk yakınımda oturuyordu.

Vallahi etkisi oluyor şimdi başka etkisini anlatayım. Hiç tanımadığım insanlarla gırgır şamata yapmaya başladım çenem düştü herkesle konuşuyorum falan durakta orda burada muhabbetten zevk alıyordum enerji topu gibiydim. Kimin yanına gitsem bir enerji saçıyordum. Her şeyden zevk almaya başlamıştım ama ben bi aptallık yaptım sanayide işe başladım. Çok zordu iş ordaki elemanlardan 1 sigara 2 sigara derken paket almaya başladık benim kafa gitti iyice bırakamadım falan 3 4 ay hayatım eskisine döndü şuan 60. Gündeyim. Çok zor geçiyor, bilgili biri beni motive etsin işe gidiyorum ordan çıkıp spora gidiyorum hayat çok zor. onursuz bir patronum var, ailem bana *ok gibi davranıyor, ne sevgi var ne bi konuda destek. Sadece çalış para getir... Sevgilimden ayrıldım yeni, şuan baya bir dipteyim ama sabrediyorum her şeye sabrediyorum . Sigaranın dopamin reseptörleriyle bir ilgisi var mı yazın ya gerçekten çok kötüyüm biri motive etsin.
Bende ters etki yaptı daha asosyalleştim çünkü etrafımdaki insanlarin aptallıklarını görmeye başladim.

Osho

Yeni Fapstronot
Var.
Sen şimdilik iş ortamına sabret. Dünya alternatiflerle doludur. Bu alternatifleri görüp bilip değerlendirmeyenler diğer insanlar tarafından işkebceye maruz bırakılır.
Her şeyinle güvendiğin kötü gün dostu adam azdır. Geri kalanlar ustan gibi onursuzluk yapar ya da kötü anlarını bekleyip seni daha dibe sürüklemeye çalışırlar. Kendileri de oradalardır. Çıkamıyorlarsa yalnızlıktan çıldırmamak için başkalarını kuyuya çdkmeleri gerekir. Bak ne kadar bencilce.
Şartlar kolayken maks ilerlemeyi sağla ki zorlaşırken önünü daha net görebilesin.
Testonu artır.
Anne babaya karşı çıkma ama kararlarının yanlış olduğunu yumuşak yöntemlerle hissettir.
Büyüdüm ama buradayım. Şartlar değiştiğinde kendi başıma ayakta kalabilecek gücüm var ama size karşı merhamet ve sevgi beslediğimden dolayı bu gücü sizin refahınız için de harcayacağım demek gibi bir şey. Çok onurlu bir hareket.

Kadın konusunda 100 lü günler demişsin. O günlere kadar gel ve artık daha cesaretli ol. Flört bol olsun. Hemen gidip sevgili olma. Yine eğlen tadını çıkar.
Eywallah reis inş 100 günlerde sigaranın etksiide gider

Lazkopat

Emektar Üye

Vallahi etkisi oluyor şimdi başka etkisini anlatayım. Hiç tanımadığım insanlarla gırgır şamata yapmaya başladım çenem düştü herkesle konuşuyorum falan durakta orda burada muhabbetten zevk alıyordum enerji topu gibiydim. Kimin yanına gitsem bir enerji saçıyordum. Her şeyden zevk almaya başlamıştım ama ben bi aptallık yaptım sanayide işe başladım. Çok zordu iş ordaki elemanlardan 1 sigara 2 sigara derken paket almaya başladık benim kafa gitti iyice bırakamadım falan 3 4 ay hayatım eskisine döndü şuan 60. Gündeyim. Çok zor geçiyor, bilgili biri beni motive etsin işe gidiyorum ordan çıkıp spora gidiyorum hayat çok zor. onursuz bir patronum var, ailem bana *ok gibi davranıyor, ne sevgi var ne bi konuda destek. Sadece çalış para getir... Sevgilimden ayrıldım yeni, şuan baya bir dipteyim ama sabrediyorum her şeye sabrediyorum . Sigaranın dopamin reseptörleriyle bir ilgisi var mı yazın ya gerçekten çok kötüyüm biri motive etsin.
Peki tamam ama nasıl? Ne yaptın da kurtuldun? Çıldırıcam artık yav biri de söylesin nasıl bırakıcaz şunu söylesin artık biri!

Osho

Yeni Fapstronot
Peki tamam ama nasıl? Ne yaptın da kurtuldun? Çıldırıcam artık yav biri de söylesin nasıl bırakıcaz şunu söylesin artık biri!
Ulan lazkopat 90. Günlerimdi hatırlıyom seni burda biyerde aynı soruyu souryodun yine cvp vermiştim sana lan bukadar iradesiz olamassın bu ekmek su deil a** apmayınca ölmüyon ama şu varki o 90 gün cehennem gibi gwçiyo okadar sıkıcı okadar *oktan intihar fln bile düşünebilrisn çünkü hayattan zerrrre zevk almıyosun ama o 90 günü tamamla birden değiştiğini göriceksin bu arada sayaç yükle ben 30 40 günlere kadar hep aklında olıcak ama sonra unuttosun 3 4 günde 1 gelio aklına yaşın kaç bilmiyom işe gir sabh git akşam gel çık direk evden spora git gel yorgunluktan uyuya kalıcaksın aklına bile gelmicek bu arada çok sıkıcı geçicek unutma

Lazkopat

Emektar Üye
Ulan lazkopat 90. Günlerimdi hatırlıyom seni burda biyerde aynı soruyu souryodun yine cvp vermiştim sana lan bukadar iradesiz olamassın bu ekmek su deil a** apmayınca ölmüyon
Ben nedense cevap verdiğini vs hatırlamıyorum? Aynen bu yemek değil uyku değil :) Yapmayınca ölmüyon :)
yaşın kaç bilmiyom işe gir sabh git akşam gel çık direk evden spora git gel yorgunluktan uyuya kalıcaksın aklına bile gelmicek bu arada çok sıkıcı geçicek unutma
Sanırım burada nasıl başardığını vs anlatmışsın. Ancak tatmin etmedi. Neyse yine de zaman ayırdığın için sağol. Dediklerini değerlendireceğim.

Son düzenleme:

Osho

Yeni Fapstronot
Bende 17 kardeş sen nası zorlu bi süreçte tatmin olmayı bekliyon boşver devam et sen

Osho

Yeni Fapstronot
Var.
Testonu artır.

Reis senin hayat durumu nasıl

Lazkopat

Emektar Üye
Bende 17 kardeş sen nası zorlu bi süreçte tatmin olmayı bekliyon boşver devam et sen
Dostum mesajı cevapla bildirim gelmemiş. Konuya yeni cevap geldiğini forum listesinde görmesem mesajını görmeyecektim. Nasıl bir şey bekliyorsan orasını bilmiyorum ama ufuk açıcı bir şey olmalı sanırım. Zira senin tavsiyelerin olmadığı kesin. Neden mi? 51 günlük sürecimi hayatımda hiç bir şeyi değiştirmedem yapmıştım. Yani yeni alışkanlıklar bu bağımlılık mevzusunda rol oynamıyor. Olay başka bir şey.

Son düzenleme:

Erogluzim

Mars Yolcusu
Başarılarının devamını bekliyoruz bizleri motive etmelisin ilk sürecim 90 gün sürmüştü tabii Neverfap hakkında hiç bilgim yoktu farkında olmadan girmiştim. Hayatımın en güzel 90 günü olduğunu söyleyebilirim 3 sefer 90 günü geçtim daha ötesine gidemiyorum son zamanlar d 4 geçene aşk olsun!

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6