Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

270 Günlük Monk Mod Süreci

Dr. Amok

Mezun
Monk Mod sürecinde veya hayatında buna benzer süreçleri yaparken, erkek olmanın getirdiği hep bir rekabet, daha iyisi olma ve hayata kendini kanıtlama kısacası harcanmayacak yüksek değer bir erkek olma düşünceleriyle nasıl baş ettin. Zaman zaman ağır geliyor muydu? Kendini yetersiz buluyor muydun bu yolda?

SENSEY

Venüs Yolcusu
Süreç içerisinde seni ateşleyen şey neydi?

NeverMoreFap

Mars Yolcusu
Hobini nasıl keşfettin boş zamanlarını nasıl doldurdun?

Bir işi yapmaktan sıkıldığın halde o işin sürekliliğini sende ne sağladı? Yapman gereken ancak sıkıldığın ya da canın istemediği için yapmak istemediğin durumlarda seni ne o işi yapmaya itti ve o işi yapmaya devam ettin o hadi istemezsen bile yapmak zorundasın deyip seni yapmaya zorlayan unsuru nasıl buldun?

Süreçte olduğunda en çok verim aldığın eylem ne idi?

Süreçte 1 ay civarıyı geçemeyen biri olarak senin gözleminden 270. günleri merak ettim? Süreçte 1.aya göre 3 4 5.aylarda (dönem aralıklarını sen özelliklere göre belirlersin) ne gibi farklılıklar oldu bu farklılıklar nelere yol açtı sen buna karşın ne yaptın gibi uzun süreçlerde değişkenler nelerdir?

Sürecin sinire etkisi nedir sinirimi kontol edemeyen bir insanım sırf bu yüzden ortada elle tutulur bir neden olmasa bile bir çok kez kavgaya bulaşmışımdır. Sürecin sinire etkisini merak ediyorum.

Aklıma geldikçe ekliyorum aha sorular bitti dediğin anda eklenen soruyu görünce hay a* seninde bi bitmedi soruların demiyorsundur değil mi :)

Son düzenleme:

KingArthur

Mezun
Her gün düzenli olarak yaptığın alışkanlıkları merak ettim.
Monk mod kişiye göre değişiyor senin monk modunun derinliği, artısı, eksisi neydi?

The King

Deneyimli Üye
270 çok uzun bir zaman. Neredeyse 1 yıla yakın. Zihnindeki iyileşmeleri merak ediyorum. Gerçekten, derin bir analizle anlatman önemli. Yoksa 60 günlük süreçte de zihindeki sis bulutu bir miktar azalıyor. Benim kast ettiğim şey önce-sonra ayrımında ciddi farklar yaratan noktalar...

SENSEY

Venüs Yolcusu
Hocam yazınız ne zaman gelecek acaba çok sık boğaz etmek istemiyorum ama yazınızı çok merak ediyorum

UBERMAN

Semen Retention Alkimisti
hocam, merakla bekliyorum yazınızı. ben de işe başladıktan sonra monk moda başlayacağım. yazınız bir esin kaynağı olacaktır.

Eff

Yoda
300 gün monk mode yapmak gerekli midir? Monk mode daha kısa sürelerle mi tutulmalı yoksa uzun sürelere mi yayılmalı? Uzun süreli monk modu nasıl sürdürebiliriz?

Aphelion

Ay Yolcusu
Duvarın arkasını görmeye başlamamışsan gereksizdir hocam. Şaka bir yana sorum "300 gün içinden illaki krizler gelmiştir bunları nasıl atlattın? Ve mentalitende neler değişti?" şeklinde olacak.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6