Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

3 Kişilik Online Meditasyon Kampı

The King

Deneyimli Üye
21 gün boyunca sürecek olan, bilinçaltımızdaki birtakım endişe ve sorunları azaltacağımız aynı zamanda parasal konulara dair bakış açılarımızın rahatlayacağı, yanlış öğrenilen çocukluk bilinçaltı kayıtlarının temizlenmesi, ve bu gibi her gün spritüel meselelerin ele alındığı bir grup kuracağım.

*Grubu Google Gruplar üzerinden kurmayı düşünüyorum. Ancak iletişimsiz yahut verimsiz olabileceği kaygısı taşıyorum. Dolayısıyla telegram ya da whatsapp'ta da olabilir.
*Her gün verilecek meditasyon görevleri ve birtakım görevler olacak
*21 gün sabır ve sükunetle sürdürülecek.

Bu arada başlıkta 3 kişi dedim ancak katılım talebi olursa gene geri çevirmeyeceğim. Grupta kimse bir paylaşımda bulunmayacak, sadece verilen görevler gün gün yerine getirilecek...

Eğer istediğimiz gibi sonuç alırsak grup kapasitesini arttıracağımız sonraki alımları da yapabiliriz.

Tyler84

Yeni Üye
Katilirim fakat telegramda olmasi daha iyi olur diye dusunuyorum yani telefon numarasi biraz sorun olabilir whatsapp disi bana uyar

cvehileyle

Jüpiter Yolcusu
Katılmak istiyorum. Bir an önce başlatalım.

Remedy10

Ay Yolcusu
eğer grup açılırsa(platform farketmez), lütfen beni de bilgilendirin.

cvehileyle

Jüpiter Yolcusu
Arkadaşlar grubu ben kurabilirim, hızlandıralım isterseniz.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6