Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

34 Yaşında Yüksek Lisans Yapılır Mı ?

Cosanostra

Venüs Yolcusu
Ben lisans mezunuyum. Yaşım 34 mezun olduğum bölüm dışında farklı bir işle meşgulüm sizce bu yaştan sonra yüksek lisans yapılır mı? Acaba geç mi kaldım diye düşünüyorum sonuçta bu işte bir yatırım ve bunu hakedecek bir yatırım olur mu ? Ve sizler neverfap akademi süresince ne gibi hedefler belirlediniz hayatınızla alakalı. Bu konuyla ilgili yani hayatımla ilgili hangi hedefleri benimsememi bana tavsiye edersiniz. Saygılarımla

Strafe

Venüs Yolcusu
Geç kaldın diye düşünme derim ben bu yıl sınava hazırlanırken (tıp yazmamda da büyük etkisi olan ) youtubeda bir hocayla tanışmıştım. Kendisi biyokimya okumuş sonrasında tekrar sınava girip tıp okuyor, yüksek lisans da yapıyor kendisi. Tıp okurken öğretmenlikle para kazanıyor. Bir de bunları yaparken çocukları da var. Başkası olsa ailem var para kazanmam lazım diyip hayallerinden vazgeçerdi. Ancak geç de olsa hayallerini gerçekleştiriyor. Buraya da biyografisini koydum okumak istersen.

Cosanostra

Venüs Yolcusu
Geç kaldın diye düşünme derim ben bu yıl sınava hazırlanırken (tıp yazmamda da büyük etkisi olan ) youtubeda bir hocayla tanışmıştım. Kendisi biyokimya okumuş sonrasında tekrar sınava girip tıp okuyor, yüksek lisans da yapıyor kendisi. Tıp okurken öğretmenlikle para kazanıyor. Bir de bunları yaparken çocukları da var. Başkası olsa ailem var para kazanmam lazım diyip hayallerinden vazgeçerdi. Ancak geç de olsa hayallerini gerçekleştiriyor. Buraya da biyografisini koydum okumak istersen.
Dostum teşekkür ederim inşaallah yakın zaman araştırıp yüksek lisans için uğraşacağım cevabin ve yorumun için çok teşekkür ederim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6