Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Soru Cevap 37. Günde Bozdum Bütün İlerleme Boşa Gider Mi ?

Apollon

Ay Yolcusu
Bence gayet iyi bir ilerleme ama pek bir zevk duymadım o sırada sadece pişmanlık ve o sırada kendimi kastım 3-5 saniye sonra olan oldu

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Hayır her şey boşa gitmez, tekrarlarsan gider.

Mavimsi

Ay Yolcusu
hacı bende önceden 80 , 96 yaptım. bir süredir deniyorum hep 11,11, 12 li günlerde bozuyorum. süreçteki etkileri hemen kaybolmuyor ama yeniden kalkıp sürece başlamazsan etkiler gitmeye başlıyor. fakat sürekli sürecı bozunca motivasyon kalmıyor. bi yolunu bulamadık gitti valla

Real Slim Shady

Mars Yolcusu
Bence gayet iyi bir ilerleme ama pek bir zevk duymadım o sırada sadece pişmanlık ve o sırada kendimi kastım 3-5 saniye sonra olan oldu
37 günlük güzel bir süreç yapmışsın seni tebrik ederim dostum. Sürecini bir kere bozarsan lapse, aynı gün birden fazla ejaküle olursan relapse oluyorsun. Yani lapse sonrası ufak bir düşüş yaşarsın ama sürecinde kazandığın özellikler silinmez önemli olan relapse olmamak.

ganbol

Venüs Yolcusu
bende 26. gündeyim taşaklarım ağırıyor çok yapmak istiyorum ama sonrasında pişman olmamak için yapmıyorum, rüyalansam rahatlarmıyım?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6