Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

38. Gün Relapse Ve Edindiğim Kazanımlar

Herkese merhaba arkadaşlar. Dün gece saatlerinde 38 günlük sürecimi bozmuş bulunmaktayım. Neden bozduğum konusuna girmeyeceğim. Galiba büyük gafil avlandım. Neyse olan oldu geçmiş geçmişte kaldı. Bugün yeni bir gün yeni bir süreç başladı. Hatalarımdan ders çıkardığım uzun ve güzel bir süreç oldu. Şunu unutmayalım arkadaşlar belirli bir güne gelmiş ve sürecini bozmuş biri olarak süreci bozduktan sonra kendimi yıpratmadım aksine bunu hayatın getirdiği olumlu bir olaymış gibi algıladım. Sürecimin bozulması sadece bir şeye iyi gelmedi o da enerji düşüklüğü.. Gerçekten Neverfap'in verdiği gücü şimdi anladım.

Sürecim Bozulma Aşamaları:

Gelelim sürecimin bozulma aşamalarına. Beni nelerin etkilediğine.

1-) Son bir kaç haftadır evde tek başıma iken P*** izlediğim Edging yaptığım zamanlar oldu. Aslında Lapse olmuştum fakat bunu fiziksel aşamaya taşımak istemiyordum.
2-) İnstagram (Özellikle Küresel) çok zaman harcadım. Eskiden engellediğim modelleri tekrar engeli kaldırıp resimlerine baktım. Zaten hep bu bakmalar insana büyük istek içerisinde olmasını sağlıyor ve onlar bir süre aklınızdan çıkmıyor.

Kısa ama bu iki büyük etgen benim sürecimi bozmama neden oldu. Bunları hem kendim için hemde sizlerede belki bir tecrube yükleyebilmek adına yazdım.

Etkiler:

Sürecimi bir defa bozduğum için şuan enerji kaybı dışında yaşadığım olumsuz bir etken olmadı. Hala gözlerim parlıyor , Sesim gür vb.

Forumda kalmaya devam :) Bir arkadaşım sürecimi bozduğumda bana şu güzel ve anlamlı sözü yazmıştı.

"Yara açıldığı zaman onu sarıp iyileştirmek ileride yapılacak kazalarda daha güçlü hareket etmemizi sağlar."

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Pmoya baktığını anlamadım mı sibop yazik ulan sana verdiğim emeğe ahah dostum daha güçlü bir sekilde tetikleyicilere bakmadan güzel bir sürece başlarsın inşallah o cinsel enerjini spora yönlendir

Pmoya baktığını anlamadım mı sibop yazik ulan sana verdiğim emeğe ahah dostum daha güçlü bir sekilde tetikleyicilere bakmadan güzel bir sürece başlarsın inşallah o cinsel enerjini spora yönlendir
Aynen öyle. Umarım tekrar aya kalkabilirim. Relapse sonrası krizlere karşı her hayır diyişimiz bizi daha da güçlendiriyor aslında.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6