Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

5. Kez Mezuna Kalmak

okaliptus

Yeni Fapstronot
Hocam geçmiş geçmişte bırakmak lazım,

Herkesin başladığı noktalar farklı kardeşim, pişmanlık var ben istermiydim geç gideyim, yaptığım hatalar bulunduğum ortamlar çevre faktörü birleşti ve buradayım, ben geçmişimden ders aldım artık geçmişi unutup ileriye bakmak lazım.
Hocam kimse seni anlayamaz. Yaşadığın sıkıntıları sorunları, burda istediğin kadar yaz. Sen ne yaşarsan yaşa, onların gözünde hep 'yattı' olacaksın. Dediğin gibi geçmişi geçmişte bırak ileri git. Sonuçta kaygılanarak ya da endişelenerek Bir şeyleri değiştiremezsin.

Ayrıca aile ilgisi görmemiş olabilirsin. Bu gerçekten çok önemli. Bu durum sende farklı şeyleri tetikliyor olabilir. Kendine dikkat et! Yolun açık olsun.

Umarım en kısa zamanda forumu kapatırsın. Daha sakin bir şekilde yol alırsın.

zümrütAnka

Venüs Yolcusu
Kardeşim. Hiç bir şey için geç değil lakin aslında sende kendimi görüyorum halen hatalarım var
İkinci meuzan kalişim sınav bu sene girdim bakalım ne olcak
Sana tavsiyem ilk başta matamatik hallet

Son düzenleme:

Targetlock

Deneyimli Üye
Üniversitelerin networkleri sayesinde tabii ki yurt dışını daha rahat yakalar, Tofita'yı ben biraz böyle çevresi geniş biri olarak ele aldım. Hem ders hem kendini geliştirme ve yazılımla multidisipliner çalışabilir, buna bir şey demiyorum. Sadece 6 sene sınava girmek bana abartılı geldi.

Mezun psikolojisini anlıyorum zira 2.sene mezuna kalmamamın nedenlerinden biri bu psikoloji ve hayata geç kalmışlık hissini yaşamamak istemem. İlk mezunda tutan puanla yine sevebileceğim bir alanda iyi bir üniversiteye yerleştim, hazırlıkta yani kazansam da kazanmasam da tıbbı yine de sevebileceğim bir bölümdeydim. Tıptan pişman değilim yine de.

Hocam senin bölümü ben tıp hatırlıyorum, doğru mudur?
Doğrudur

Tofita

Ay Yolcusu
Peki ortalama kaç saat çalışmayla kazanılır derece yapılır çoğu kişi üniversiteye.gitmis az çok bilirsiniz

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6