Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Ağustos Ayında Süreci Bozmamak İçin Neler Yapacaksınız?

Umut Bural

Admin
Topluluk Yöneticisi
Web Sitesi
www.neverfapakademi.com
Bu ay neler sizi krizlere sokabilir ve neler sizi daha rahat ve verimli bir süreçte kılabilir?

Ağustos ayını relapse'siz bir şekilde geçirmek için neler yapacaksınız?

Start

Uranüs Yolcusu
300 günden sonra klasik krizler olmuyor pek. Bağımlılık zayıflamış oluyor. Krizlerin gelme sebebi hayatda bir şeylerin yolunda gitmemesi ve çözülmezse birikerek sorunlara sebep olmasıdır. Bu sorunlarda krizleri yarata bilir. Beyin çareyi eski bağımlılıklarda bulmayı hatırlaya bilir. Bunu önlemek için sürekli olarak kendini analiz etmek gerektiğini düşünüyorum. Sorunları zamanında anlamak ve çözmek için. 300 günleri geçtim, ama hala bunu yapıyorum.

Whiplash

Satürn Yolcusu
Ben kriz düşüncesini aşıp her dakika kendimi nasıl daha fazla geliştirebileceğimle ilgileniyorum. Belirli bir plan ve programınız ile birlikte gerçekçi hedefleriniz varsa bu çok daha kolay ve zevkli oluyor. Benim için kriz'in anlamı o gün gelişimime hiçbir katkı sağlayamamış olmam. Bununla birlikte: Hayatınızı Kökten Değiştirecek Olay! şu konuyu günde 1 defa okuyorum ve doğru yolda olduğuma olan inancım pekişiyor. Bu sözü yıllar önce bir gelişim kitabında görmüştüm "Bugün yapacaklarınız, yarın oturacağınız evi belirler." Gerçekten de öyle arkadaşlar, herkese süreçlerinde kolaylıklar ve başarılar dilerim. :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6