Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Antidepresanlar Ve Nofap

augustus_rev

Ay Yolcusu
Dostlarım merhabalar herkese, kafama takılan bir konu oldu.

Normalde gün içinde 2 kere falan masturbasyon yapardim , son zamanlarda antidepresan kullanmaya başladım ve kullanır kullanmaz mastürbasyon isteği bağımlılığı vs kayboldu.
Libidomda azalma olsa da ilk 2 gün sonraki günlerde normale dondu , ancak hiç pmo yapasım edesim gelmiyor hatta kendimi zorlasam da zevk vermiyor pek.
Normal cinsel ilişki daha da çok zevk veriyor normale göre.

Antidepresanların böyle etkileri var mı ? Buna benzer bir şey yaşayan var mı aranızda

Asd

Ay Yolcusu
Antidepresanların yan etkilerinden biri de düşük libidodur. Gayet normal. (Bazen erken bosalmayi tedavi etmek icin bile veriliyor antidepresan.)

Reis telegram bak bi de ya 😔

cvehileyle

Jüpiter Yolcusu
Evet cinsel isteği azaltır ama 2-3 haftadan sonra veya 1-2 aydan sonra libidon gene tavan yapacak, sadece geciktiriyor.

mikanvrr2

Yeni Üye
Var, uzun süre kullandım hem boşalamıyosunuz hem de libidonuzu sıfırlıyor. Bir süre sonra etkisi hafifliyor tabi.

cvehileyle

Jüpiter Yolcusu
Ben saxenda kullanıyorum, acaba o da cinsel isteği veya diğer bağımlılıkları arzulamayı azaltıyor mu? Çünkü monk mode yaptım 2 aya yakın.

Inhuman

Jüpiter Yolcusu
Bence iyi bir şey, sağlıklı kalacaz testosteron yüksek kalacak derken beynin dopamin merkezinin içine ettık yuruyen azgınlar olarak. Bırakalım az tersı olsun. Ben antıdepresana basvurmasam da, spora gıtmıyorum uzun suredır, bıraktım.. NF rekorum kendime göre dehset yüksek seviyelerde (tamamen libido azlığından ötürü). Bu Testosteron azlıgından olsun umrumda degil. Şu beyin bi toplasın kendini önce. Aşağıyı 2 deadlift 2 bench 2 uyku beslenme toplarız.

Yeminle spor yapamamanın acısını beynın duzelme keyfi kapatıyor, hayat daha zevklı. Az bişey göbek cıksın umrumda degil. Spor etkisiyle olan yüksek libidom yüzünden p*rn* izlememe rekorum 2 günü aşamıyordu, şuan 10 falan. Swh

Ve ılk kez edgıng bıle yok.. yapmıyorum ıste bu kadar basit.

Simdi eskisi 150 kilo deadlift at ve boyle ol yiyosa.. saatli bombaya donduruyor spor dedigin sey

Boyle yaslı amcalar gibiyim harika.. beynin hangi korteksleri kendini duzeltiyosa duzeltsin ben saldim

LightElectricWave

Moderatör 🔱
Moderatör
Bence iyi bir şey, sağlıklı kalacaz testosteron yüksek kalacak derken beynin dopamin merkezinin içine ettık yuruyen azgınlar olarak. Bırakalım az tersı olsun. Ben antıdepresana basvurmasam da, spora gıtmıyorum uzun suredır, bıraktım.. NF rekorum kendime göre dehset yüksek seviyelerde (tamamen libido azlığından ötürü). Bu Testosteron azlıgından olsun umrumda degil. Şu beyin bi toplasın kendini önce. Aşağıyı 2 deadlift 2 bench 2 uyku beslenme toplarız.

Yeminle spor yapamamanın acısını beynın duzelme keyfi kapatıyor, hayat daha zevklı. Az bişey göbek cıksın umrumda degil. Spor etkisiyle olan yüksek libidom yüzünden p*rn* izlememe rekorum 2 günü aşamıyordu, şuan 10 falan. Swh

Simdi eskisi 150 kilo deadlift at ve boyle ol yiyosa.. saatli bombaya donduruyor spor dedigin sey

Boyle yaslı amcalar gibiyim harika.. beynin hangi korteksleri kendini duzeltiyosa duzeltsin ben saldim
Spora geri başladığınız da ne yapacaksınız ? Beyin eski haline geri dönebilir. Çözüm yolu bu olmamalı, bahsettiğiniz yaşlı amcaların hayatı pekte iyi değil.

Inhuman

Jüpiter Yolcusu
Spora geri başladığınız da ne yapacaksınız ? Beyin eski haline geri dönebilir. Çözüm yolu bu olmamalı, bahsettiğiniz yaşlı amcaların hayatı pekte iyi değil.

Libidomun yine artacağını biliyorum, ancak "kadınları obje olarak görme, hayatı p*rno sanma, bu sanılgının getirdiği 7/24 s*ks düşünme, kendim dışında herkes yapıyor, izlediğim fantezileri gerçek hayattaki insanlarda düşünme" gibi etkenlerin kaybolmasını umuyorum, böylece sağlıklı bir libido olacak diye umuyorum çünkü beyindeki p*rno canavarı ile libidonun iki ayrı şey olduğu düşüncesindeyim, ancak libido yüksekken de kendimi uzak tutup iyileştiremiyordum kısır döngü vardı. Birbirinden ayrı, ama birbirine düğüm olmuş gibiler. İnşallah bu yol bu sefer tutacak, çünkü eskisi en fazla 40-45 gün gidebildi.

augustus_rev

Ay Yolcusu

Hocam siz azgınlıgı pmo ile bagdastırdıgınız icin öyle oluyor .

Her libidonuz- hormonlarınız yükseldiginde pmo'ya yönelmenizin sebebi bu aslında .

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6