Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Antik Yunanda Semen Retention

shad401

Yeni Fapstronot
Son zamanlarda antik yunanda spor ve olimpiyat atletlerinin günlük yaşantılarıyla ilgili araştırmalar yapmaktayım. Nofap konusu antik yunanda önemli olduğunu gördüm ve nofap reddittinde bir posta denk geldim. Bir kaç alıntıyı sizinle paylaştım gerisini en alttaki orjinal postun linkinden bulabilirisiniz.

"Yunan sporcularının özdenetiminin önemli bir yönü cinsel çekimden kaçınmalarıydı. Bugün olduğu gibi Yunanlılar da yarışmadan önce cinsel ilişkinin iyi bir fikir olup olmadığını merak ediyorlardı. Cevap olumsuzdu. Sperm, erkeklik ve gücün bir kaynağı olarak görülüyordu, ki bu iki özellik oyunlar sırasında kullanılması gereken özelliklerdi." " "

"Sexüel birleşmeden hemen sonra spor salonuna gelenler, eğitim sırasında daha fazla belirleyiciyle karşı karşıya kalırlar, çünkü güçleri azalmıştır ve nefes darlığı çekerler, saldırılarında cesaret eksikliği vardır ve çaba karşısında soluklaşırlar; bu tür belirtilerle tespit edilebilirler ve soyunduklarında oyuk köprü kemikleri, kötü yapılmış kalçalar, kabarık kaburga çizgisi ve soğuk kanlılıkları onları ele verir. Bu sporcular, kendilerini adasak bile, herhangi bir yarışta taçlandırılma şansına sahip olamazlar [yani zafer kazanma]. Göz altındaki bölge zayıftır, kalplerinin atışı zayıftır, terleri zayıftır, sindirimi kontrol eden uyku zayıftır ve gözleri etrafa savrulur ve arzulu bir görünümü gösterir... Eğer bir sporcu yeni cinsel birleşme yaşamışsa, egzersiz yapmaması daha iyidir. Taçları ve zafer duyurularını, ahlaka aykırı zevklerle değiştirenler, hangi anlamda erkeklerdir? Ama eğer antrenman geçirmeleri gerekiyorsa, onları eğitelim, ancak güçleri ve nefes almaları yakından gözlemlenmelidir; çünkü bunlar, cinsel zevklerin en çok zarar verdiği şeylerdir. (Gymnasticus 48 ve 52)"

"Gece boşalmaları konusunda, gece boşalmalarımı iyileştiren 3 basit adım şunlar: 1) Yastıksız uyku (gerekip gerekmediğinden emin değilim) 2) Sert bir yüzeyde uyku, zemin veya ahşap gibi çok sert olmamakla birlikte çok yumuşak da olmamalı. Neden mi? Çünkü yumuşak bir yüzeyde yan veya karın üstünde uyumak mümkündür, bu da idrarın prostat üzerine baskı yapmasına neden olarak bir ereksiyona yol açabilir. Eğer cinsel organınız yatak, iç çamaşırı veya başka bir şeyle sürtünüyorsa, gece boşalması yaşama olasılığınız artabilir ve işte bu yüzden 3. adımı yapmanız gerekiyor! 3) Sırt üstü uyumak!"

orjinal post: https://www.reddit.com/r/NoFap/comments/2imyqa

shad401

Yeni Fapstronot
okuma yaparken eklemeyi unuttuğum ve kaynağını hatırlamadığım bi olay daha var. Antik yunanda yine önemli olimpiyat sporcusu ile ilgili olarak köpek çiftleşmesini gördüğü gibi başını çevirmesi ve bulunduğu ortamda cinsellik konuşulduğunu duyduğunda ortamdan ayrılması gibi anlatımlar mevcut

Priv@te_reflection

Venüs Yolcusu
okuma yaparken eklemeyi unuttuğum ve kaynağını hatırlamadığım bi olay daha var. Antik yunanda yine önemli olimpiyat sporcusu ile ilgili olarak köpek çiftleşmesini gördüğü gibi başını çevirmesi ve bulunduğu ortamda cinsellik konuşulduğunu duyduğunda ortamdan ayrılması gibi anlatımlar mevcut
hepimiz olimpiyat sporcusu değiliz ancak kadınlara karşı gereğinden fazla yaklaşımın biz zarar verdiğini düşünüyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6