Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Arkadaşlıklar

Skirmisher

Jüpiter Yolcusu
Merhaba forum ahalisi, nasıl başlayacağımı pek bilmiyorum ancak bir şekilde başlamak, hiç başlamamış olmaktan iyidir. Eski yazılarımda hatta sanırım başarı hikayemde de çok arkadaş edindiğimden bahsettim fakat bunların çok azı ile yakın arkadaşlık kurdum ve bir-iki tanesi hariç hepsi kızdı. Kızlarla arkadaşlık yürütmek konusunda sıkıntım yok ama bir yerde iş cinsellik boyutuna girince bu arkadaşlarımla olan bağım koptu. Cinsellik konusunda kendime hakim olmam lazım, yani biraz daha böyle abazan bir kişi değil de, daha insancıl bir yöne evrilmem gerekiyor. Konudan sapmayacağım, hiç kimse ile samimiyet kurmadım son zamanlarda hatta şu an arayabileceğim birileri de yok, çoğu insanla merhaba nasılsın muhabbetinden öte değilim ve bunu nasıl düzeltebileceğimi de bilmiyorum. Kaldığım yurtta çoğu kişiyle muhabbetim var ama hiçbir arkadaş grubuna dahil değilim, insanlarla grup halindeki konuşmalarım felaket düzeyde. Daha samimi ilişkiler nasıl kurabilirim?

Turkishkebab

Jüpiter Yolcusu
Bu ilk 90 günlük süreçte arkadaşlık ilişkilerimi tamamen kestim ben süre dolana kadar da böyle devam edeceğim tavsiyem sen de yap. Dışarda kız tayt giyiyor ya da erkek ortamında klasik cinsellik muhabbeti dönüyor bunlara maruz kalmamak için ufak bir monk mode en iyisi

root

Jüpiter Yolcusu
kızlarla olan ilişkilerinde aradığın cinsellik ise bunu en başından itibaren zaten belirtmen gerekiyor burda bir sıkıntı yok. Kızlarla arkadaş olma konusunda bence insanların pek bir sıkıntısı yok mesele kızlarla sevgili olma konusunda başlıyor yoksa kızlar zaten konuşmayı seven varlıklar ve civarlarında sürekli ilgi alabilecekleri kişileri arıyorlar. Bence cinsellik konusundaki tavrını aynen devam et ilgi veripte cinsellik alamadığın birisi zaten işini görmez.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6