Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Artan Vakitlerde Ne Yapmalı

• Konuyu başlatan Mantıkçı Kişi
  • Başlangıç tarihi
M

Mantıkçı Kişi

Misafir
Merhaba arkadaşlar, direkt konuya gireceğim. Benim uyku düzenim 22:00-03:00 şeklinde. Haftada dershane günleri dışında 2 günüm tamamen boş. YKS'ye hazırlanıyorum. Ders, kitap, yürüyüş gibi şeyler dışında artan vakti nasıl değerlendirebilirim ? Ara sıra da bilgisayara bakıyorum ama o da genellikle çok sıkıyor.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Enki

Satürn Yolcusu
Öğrenmeyi öğren
Buraya soracağına bir youtube videosu, googleda minik bir araştırma yapıp zamandan tassaruf etmeye ne dersin? Hem kendi araştırıp bulduğun şeyler daha değerli olur

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Spora yazıl bir dövüş sporu öğrenmeni tavsiye ederim

B

Brock

Misafir
Merhaba arkadaşlar, direkt konuya gireceğim. Benim uyku düzenim 22:00-03:00 şeklinde. Haftada dershane günleri dışında 2 günüm tamamen boş. YKS'ye hazırlanıyorum. Ders, kitap, yürüyüş gibi şeyler dışında artan vakti nasıl değerlendirebilirim ? Ara sıra da bilgisayara bakıyorum ama o da genellikle çok sıkıyor.
5 saatmi uyuyorsun hocam

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6