Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Artık Mezunum Ama Yazısı Geç Gelecek

root

Jüpiter Yolcusu
Şuanda 93. gündeyim yaşım 20 mental ve bedensel olarak çok çok daha güçlüyüm insanlarla iletişimim daha kuvvetli kendimle ilgileniyorum ama 3 gün önce evdekilerle büyük bir tartışma yaşadım dönüşü olmayacak şeyler söylendi başımı alıp çıktım ve şuanda parklarda kalıyorum eve tekrardan gitmeyi düşünmüyorum bir süre böyle devam edip turizim sektöründe iş bulup hayatımı idame ettirip düzene sokacam ama şimdilik bu dolu kafayla mezuniyet yazısı yazmam zor o yüzden 100. günümde yazmayı düşünüyorum

cogito

Venüs Yolcusu
Kardeşim yaşadığın olay büyük ve üzücü bir olay geçmiş olsun öncelikle. Anlık duygulara kapılıp yanlış şeyler yapmanı istemem, tez zamanda çözüm odaklı bir biçimde kendine esnek, bol şeritli bir hayat yolu çiz. Ailenden ayrı bir hayat düşünme, ailen her zaman sen kaf dağında da olsan kafanda olucak bunu unutma. Esen kal

SDG

Yoda
Şuanda 93. gündeyim yaşım 20 mental ve bedensel olarak çok çok daha güçlüyüm insanlarla iletişimim daha kuvvetli kendimle ilgileniyorum ama 3 gün önce evdekilerle büyük bir tartışma yaşadım dönüşü olmayacak şeyler söylendi başımı alıp çıktım ve şuanda parklarda kalıyorum eve tekrardan gitmeyi düşünmüyorum bir süre böyle devam edip turizim sektöründe iş bulup hayatımı idame ettirip düzene sokacam ama şimdilik bu dolu kafayla mezuniyet yazısı yazmam zor o yüzden 100. günümde yazmayı düşünüyorum
Abi geçmiş olsun öncelikle, can sıkmıştır yaşadığın durum. Bir süre kafanı dinle, sonra tepkisel olmadan artısıyla eksisiyle neyi ne kadar yapabilirim i etraflıca gerçekçi bir düzlemde düşün. İş bulunur dediğin gibi. İnsan ekmeğini taştan da çıkarır. Ama senin başını sokacak bir eve de ihtiyacın var. Yemeğe içmeye de ihtiyacın var, yani ne kadar parayla çıktın, yanına ne aldın, iş görüşmesine temiz kıyafetle gideceksin hiçbir şey olmasa. Etrafta belediyenin kuru temizlemesi var mı yani en basitinden diyorum. Etraflıca düşün velhasıl.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6