Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Artık Yeter!

bilinmez

Yeni Üye
Karşıma evleneceğim biri çıkana kadar bu sapkınlığı artık yapmayacağım. Çıkmazsa da "so be it". Allahım sen yardım et, üzerimize sabır yağdır, bizi bu hayasız işten kurtar.

Kaf 16: Andolsun insanı biz yarattık ve nefsinin kendisine fısıldadıklarını biliriz. Ve biz ona şah damarından daha yakınız.

İnanan birisi iseniz yukarıdaki ayet korkutucudur. Hesap günü Allaha ne tür bir cevap verebiliriz ki ? Bugüne kadar hep motivasyon videoları izledim ve hep bu bataklığa düştüm. Bu sefer de kendimi korkutup (çok haklı bir gerekçe ile) hem Allah'a yakınlaşmak hem de dünyada bana verdiği zararlardan kurtulmak istiyorum. Bu konu burada kalsın, 5 yıl sonra hortlatacağım. Bu 5 yıl içerisinde atacağım ilk ve son mesajım. Kalın sağlıcakla. Allaha emanet olun.

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
5 Mart 2028’de görüşmek üzere

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6