Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Asmr Izlemek Tetikliyici Mi ?

Erenkrgz

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar,

Son zamanlarda uyurken ya da rahatlamak için çok fazla asmr izliyorum.İzledigik asmrler yalamali ya da garip seksuel icerikler iceren asmrlerden degil ama nerdeyse hepsi kadin.Kadin sesi tetikliyici gorevi gorerek surece zarar verir mi?.Birakmali miyim?

SDG

Yoda
Merhaba arkadaşlar,

Son zamanlarda uyurken ya da rahatlamak için çok fazla asmr izliyorum.İzledigik asmrler yalamali ya da garip seksuel icerikler iceren asmrlerden degil ama nerdeyse hepsi kadin.Kadin sesi tetikliyici gorevi gorerek surece zarar verir mi?.Birakmali miyim?
Dostum ben de bi ara her gün ASMR izliyordum. Deliler gibi. Sonra ASMR lerin konularına ve dinlerken ve dinledikten sonra bendeki hissiyatına baktım. Benim izlediğim türler bende bi karamsarlık bi negatiflik uyandırıyordu. Bu da dolaylı yoldan pmo yu besliyordu. Artık hiç izlemiyorum ve kendimi hapsettiğim duygulardan kendimi Azad ettim

Wiccan666

Merkür Yolcusu
ASMR izlemek aşırı derecede gereksiz ve zaman kaybı bir aktivite. ASMR ararken gözünüzün gördüğü tetikleyicileride sayarsak tam bir mayın tarlası.Eğer rahatlamak istiyorsanız gidin bi güzel öğlen uykusu çekin bak nasıl rahatlıyorsunuz.

Ugr

Yeni Fapstronot
Merhaba arkadaşlar,

Kanka eğer seni etkileyen (azdıran) herşey (Sexting,Asmr,dekolte) tarzı şeyler sürecini etkileyebilir . Bu iş kendin için ve başarılı biri olmak istiyorsan kendini böyle şeylerden izole etmelisin

Ugr

Yeni Fapstronot
ASMR izlemek aşırı derecede gereksiz ve zaman kaybı bir aktivite. ASMR ararken gözünüzün gördüğü tetikleyicileride sayarsak tam bir mayın tarlası.Eğer rahatlamak istiyorsanız gidin bi güzel öğlen uykusu çekin bak nasıl rahatlıyorsunuz.
Yada meditasyon falan yapın . En kötüsü gün içinde 10k adımdan fazla at ,yada spor falan yap o yorgunlukla nasıl uykuya dalıyorsun

Turkish Psycho

Yeni Fapstronot
Bu kadar takıntılı olmayın, cinsel olarak uyarılmıyorsanız (ki uyarılmaman gerekiyor aslında, uyarılıyorsan kendini sorgulamalı) sıkıntı yoktur.

Don Draper

Yeni Üye
Cinsel uyarma olmasa da dinlenilmemesi taraftarıyım. Aşırı kilolu bir arkadaşım diyette iken sürekli mukbang videoları izliyordu. Beyine aynı etkileri yarattığını düşünüyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6