Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Ayrı Eve Çıkmak

Ege

Venüs Yolcusu
Merhabalar dostlarım, bir süre önce olmak istediğim karaktere dönüşebilmek için ailemin yanından ayrılıp ayrı eve çıkmam gerektiğini fark ettim. Daha doğrusu bir iş bulup 1+0 stüdyoya çıkmayı düşünüyorum ama 1+0'lar hakkında pek bir bilgim yok. O yüzden bu iyi bir fikir mi değil mi bilemiyorum. Aranızda 1+0'da kalmış olanlar varsa deneyimlerinizi ve tavsiyelerinizi dinlemek isterim.

Son düzenleme:

vadabada999

Yeni Üye
Merhaba. Ben hala üni okuyorum ve 3. sınıfım. İlk günden beri 1+0 'da kalıyorum. Şöyle söyliyeyim otel odalarından bir tık daha çok az büyük ama her işini görüyor. Banyo tuvalet bir arada kapı var. Mutfak işleri vs. oluyor. Ama mutfağı hep temiz tutmak lazım. Havalandırmak lazım. Ben 1 + 0 'a dumbell seti almıştım o imkanlarla takılıyorum. Karı kız meselesine gelince her türlü yapılıyor.

Ege

Venüs Yolcusu
Merhaba. Ben hala üni okuyorum ve 3. sınıfım. İlk günden beri 1+0 'da kalıyorum. Şöyle söyliyeyim otel odalarından bir tık daha çok az büyük ama her işini görüyor. Banyo tuvalet bir arada kapı var. Mutfak işleri vs. oluyor. Ama mutfağı hep temiz tutmak lazım. Havalandırmak lazım. Ben 1 + 0 'a dumbell seti almıştım o imkanlarla takılıyorum. Karı kız meselesine gelince her türlü yapılıyor.
Çok teşekkürler dostum. Aparta çıkmama daha bir süre var gibi. İlerleyen zamanlarda sormak istediğim şeyler olursa sana özelden yazabilir miyim?

mlynr

Herşey özgürlük için
İki sene boyunca 1+0 olan 25 m2 evde kaldım. Yani şöyle söyleyeyim mümkünse bekar apartmanlarını tercih etmelisin. Ailelerin yoğunluklu olduğu apt. siteler vs çok fazla dedikodu ve gıybet dönüyor aile apt tavsiye etmem. Bekar yada öğrencilerin bulunduğu yerleşkelerde evlere bakmanı öneririm.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6