Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Ayt Matematik Not Nasıl Tutulur?

Turkishkebab

Jüpiter Yolcusu
Selamlar arkadaşlar Ekim gibi tyt mat çok şükür bitiyor. Mantık kümeler pkob gibi konular kalıyor sadece. Tyt matematikte nerdeyse hiç not tutmadım zaten ortaokuldan beri gördüğümüz konulardı. Ayt matematik hakkında hiç fikrim yok Ekim 1 e kadar full fonksiyon çalışacağım fakat ayt ye başladığım zaman nasil not tutacagimi anlamadım. Soruların birden fazla çözümleri oluyor deniliyor tüm çözümleri de yazmalı miyim yoksa tek çözüm yolunu mu yazmalıyım vs. Siz nasıl ayt matematik notu turuyorsunuz? Örnek varsa resim atar mısınız?

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Soruyu kes yapıştır deftere, altına yolları yaz.

Bana kalırsa soru çöz ve çözerken her aşamayı yaz test kitabına. Defter kullanmadım hiç.

G

gordon

Misafir
Öyle not almaya kalksan çok vaktini alır ve sürekli yapmaya enerjin yetmez. Onun yerine çözdüğün kitabı tekrar aç soruları tara yapamayacağını düşündüğün soruya uğraş yapamazsan tekrar çözmeye çalış.

Örneğin ben matematiği Eyüp B'den gidiyorum ve elimde pdfleri var onların üstüne dikkat edilmesi gereken yerler, varsa ikinci yolu, önemli kuralları vs not alıyorum. Ama bunları test kitabı içinde yapmaya kalksam konuları geçemem.

Yani demem o ki süreç içerisinde nasıl daha verimli ilerliyorsun bunlara dikkat ona göre çalış. Herkesin çalışma tarzı farklıdır kendi yolunu kendin çiz.

nopainnogain

Yeni Üye
Selamlar arkadaşlar Ekim gibi tyt mat çok şükür bitiyor. Mantık kümeler pkob gibi konular kalıyor sadece. Tyt matematikte nerdeyse hiç not tutmadım zaten ortaokuldan beri gördüğümüz konulardı. Ayt matematik hakkında hiç fikrim yok Ekim 1 e kadar full fonksiyon çalışacağım fakat ayt ye başladığım zaman nasil not tutacagimi anlamadım. Soruların birden fazla çözümleri oluyor deniliyor tüm çözümleri de yazmalı miyim yoksa tek çözüm yolunu mu yazmalıyım vs. Siz nasıl ayt matematik notu turuyorsunuz? Örnek varsa resim atar mısınız?
Sana tavsiyem defter yerine kitapların üzerine not alman ve daha sonra bu notları kitapların üstünde düzenli tekrar etmen emin ol işine yarayacaktır

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6