Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Bacak Antrenmanı Libido Artışı

Strafe

Venüs Yolcusu
Bacak antrenmanından sonra libidom çok artıyor cinsel istek gelmesin diye sporda enerjimi tüketiyorum kendimi yoruyorum ama her ne kadar yorgun olsam da istek gideceğine artıyor. Sadece bacak günü böyle sırt veya göğüs gününde böyle bir şey olmuyor. Bu durum normal mi? Sizce ne yapabilirim?

SENSEY

Venüs Yolcusu
Bildiğim kadarıyla normal bacak ve kalça çalışılınca testosteron artışı yaşanıyor.aynı durum bende de oluyor fakat ben spordan kaynaklandığını bildiğim için beni çok etkilemiyor

Eff

Yoda
Bacak antremanları testosteronu arttırır bu bilinen bir şeydir. Ama o kadar etki edeceğini sanmam. Libidonun artışının asıl sorumlusu bir süre boşalmamandır.

UBERMAN

Semen Retention Alkimisti
Bacak antrenmanından sonra libidom çok artıyor cinsel istek gelmesin diye sporda enerjimi tüketiyorum kendimi yoruyorum ama her ne kadar yorgun olsam da istek gideceğine artıyor. Sadece bacak günü böyle sırt veya göğüs gününde böyle bir şey olmuyor. Bu durum normal mi? Sizce ne yapabilirim?
Cinsellikten kaçmaya çalışma, o enerjiyi yönlendir... Bunun için meditasyonu bir dene derim

kral6666

Jüpiter Yolcusu
Kardeşim normal bir şey bacak vücutta bulunan en büyük geliştirebilir kas grubudur.Ondan dolayı daha fazla testeron salgılarsın.Üstteki arkadaşımın dediği gibi meditasyon yapmanı veya o günleri biraz erken yatmanı tavsiye ederim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6