Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Bağımlılıklarıma Karşı Sürecim

Tommy

Yeni Üye
Selamün Aleyküm.
90 gün NeverFap yapıp + bilgisayar oyunları oynamayacağım. Yaşım 16 olucak 1 ay sonra önemli sınavım var. Bu günlükde her gün çalıştığım ders süresi, spor süresi, ibadetlerimi sizlerle paylaşacağım.Gün sonunda buraya gelip yazacağım.
Son PMO - 10.03.2024 (16:16).

Son düzenleme:

Tommy

Yeni Üye
0.GÜN

Selam.Pişmanlık, acı bastırıyor. Neden yaptim diye. Analiz sonucu bunu anladım, relapse olduğum günler : aşırı bilgisayar oynadığım, aşırı sosyal medyada gezdiğim ve sporu yapmadığım günler olmuş.O yüzden bunlardan tekte kurtulmaya karar verdim.
Sonuç:
Instragram,tiktok silindi.
Bilgisayar kaldırıldı.
Spor rutinleri kuruldu.
YouTube girip, disiplin ve testesteron hakkında bazı araşdırmalar yapacağım.

Start

Mars Yolcusu
Neden bilgisayar kullanmıştın? Hangi olaylar kuralları bozmana neden olmuştu? Bunlar ne zaman ve hangi koşullarda oluyor? Nasıl engelleyeceksin? Başarısız olma halinde en iyi şekilde toparlanman nasıl olucak, planın varmı? Analiz böyle olur.

Tommy

Yeni Üye
1-3

Kötü

Son düzenleme:

Tommy

Yeni Üye
3-7

Selam. İyidir devam ediyorum.

Son düzenleme:

Tommy

Yeni Üye
7-12

Son düzenleme:

Tommy

Yeni Üye
24

.😶

Son düzenleme:

Tommy

Yeni Üye
31

10 gün sonra çok önemli bir sınavım olacak. Bu 10 gün içersinde monk mode girip, full ders çalışmak istiyorum. Bu 10 gün gelip ders çalışma saatimi, verimimi yazacağım.

Tommy

Yeni Üye
36

Önemli sınavıma 5 gün kaldı. Kendimi tam hazır hiss etmiyorum. Bundan başka bugün sevdiğim kıza açıldım oda hala çabuk olduğunu söyledi ama sonra biraz düşünmeli olduğunu bildirdi. Sevgi ile ders bir arada gitmiyor hacı.

Tommy

Yeni Üye
3 günde 3 relapse

40 günlük sürecim oldu ama relapse ile sonuçlandı. Bu gün uzun sürece giriyorum. Bu süreçte her gün uzun uzun ders çalışmam lazım+ bilgisayar oyunlarından da kurtulmam lazım her gün düzenli şekilde yazacağım. Günlük hedefim 5+ saat ders çalışmak dışarıda 2 saat geçirmek. Akşam resim çizimi yapmak ve akşam antrenmanı.
Kendimi rutin yapacağım ama bunu telefondan yapmam kötü olur o yüzden hadi masa başına.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6