Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Bana Önerileriniz

yujirohanma

Yeni Fapstronot
Selamlar beyler şuan nofap ve sigarayı bırakmanın 50 ncı gününde alkolü bırakmanın 2nci gunundeyim şuan bir devlet kurumunda işçi olarak çalışıyorum gitar kursuna falan gidiyorum 6 aydır falan daha fazla kendime ne katabilirim acaba kişisel gelişim olarak ya da iş bakımından daha farklı olarak kizlar konusunda ne yapmam gerekiyor tamamen tikandim yapabileceklerim bitmiş gibi duruyor

artelius

Venüs Yolcusu
Selamlar beyler şuan nofap ve sigarayı bırakmanın 50 ncı gününde alkolü bırakmanın 2nci gunundeyim şuan bir devlet kurumunda işçi olarak çalışıyorum gitar kursuna falan gidiyorum 6 aydır falan daha fazla kendime ne katabilirim acaba kişisel gelişim olarak ya da iş bakımından daha farklı olarak kizlar konusunda ne yapmam gerekiyor tamamen tikandim yapabileceklerim bitmiş gibi duruyor
Spor a gidebilirsin fitness olur boks bjj muay thai vs.

K

Kubaba

Misafir
Kendinle gurur duymalısın hersey yeni başlıyor

SDG

Yoda
Abi baya iyi ilerleme kaydetmişsin ve süreklilik kazanmışsın. Neler yapabileceğin biraz da ilgi alanlarına ilgili. Kitap okuma alışkanlığı kazanabilirsin, şehrinizde kütüphane varsa. Gurme bi arkadaş vardı sokak aralarında köhne gibi görünen ama lezzeti çok iyi olan lokantaları bulmak hobisiydi.
Spora yazılabilirsin. Şehrinizde gezilebilecek yerleri turlayabilirsin, ben bu sene bir yıl geçerli müze kart alarak (70 TL idi ben aldığımda) şehirdeki hemen hemen tüm müzeleri gezdim. Gezme işini ilerletip hızlı tren biletini ucuzdan alıp iki gece akrabada kalıp farklı şehri gezmeyi ucuza getirmiştim. Bendeki öneriler bu şekilde

yujirohanma

Yeni Fapstronot
Teşekkürler beyler ama spor yapma konusu biraz sikintili

cesaret

Ay Yolcusu
  • Tiyatro
  • Gezi
  • Ücretli ya da ücretsiz kurslara gitmek
  • Farklı enstrümanlar öğrenmek
  • Yeni diller öğrenmek
  • Su sporları
gibi yapılabilecek birçok aktivite var. Zamanla bu aktiviteler yeni aktivitelere kapı aralayacaktır.

mete

Venüs Yolcusu
Yeteri kadar odaklanıp düşündüğünde zihin yapacaklarını bulacaktır :)

yujirohanma

Yeni Fapstronot
Ufak bir guncelleme yapıyım beyler masturbasyon ve sigara sürecimi malesef ki bozdum mastürbasyon ve sigara icmedigim 4 ncü gunundeyim 17 gündür alkol içmiyorum okuduğum bölümü tekrar aktif hale getirmeye karar verdim ek iş olarak kendime ya gitar çalmaya ya da dövme yapmayı düşünüyorum fikirlerinizi belirtirseniz çok iyi olur

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti
Ufak bir guncelleme yapıyım beyler masturbasyon ve sigara sürecimi malesef ki bozdum mastürbasyon ve sigara icmedigim 4 ncü gunundeyim 17 gündür alkol içmiyorum okuduğum bölümü tekrar aktif hale getirmeye karar verdim ek iş olarak kendime ya gitar çalmaya ya da dövme yapmayı düşünüyorum fikirlerinizi belirtirseniz çok iyi olur

Özel değil ise süreci neden bozdunuz, sizi bu duruma sürükleyen ne yada neler oldu, paylaşır mısınız?

yujirohanma

Yeni Fapstronot
Özel değil ise süreci neden bozdunuz, sizi bu duruma sürükleyen ne yada neler oldu, paylaşır mısınız?
Kasıklarımda baya bir ağrı hissettim ya çok tetiklendigim için öyle oldu ya da farklı bir sebepten bu yuzdende strese girdim açıkçası bozma kararı aldım dayanamadıgim için bozmadim

yujirohanma

Yeni Fapstronot
Bu sene bölüm olarak yaşlı bakım yazdım ve onu okuycagim Almanca çalışıyorum yurtdışı için spora gidiyorum ve gitardan sikildigim için kemana gectim geri kalan zamanlarimi ise giderek harcıyorum kendimi gelistirmek için 1 aktivite daha bulucam

TheBatman

Venüs Yolcusu
Kişisel gelişim bir mastürbasyondur der Tyler durden . Kişisel gelişimin sonu yok.Klasik yapacağın ise belli başlı şeyler var.Sen neden gelişmek istediğini bilmelisin.Kadinlara daha fazla görünmek için ise ki yüzde 99.99 bu karşı cins içindir .Bu kadar kafaya takmana gerek yok .Ki kızlar bu kadar umursamıyor .Sendeki enerjiye bakıyorlar . Fazla kasmadan eğer hayalinde yapmak istediğin birşeyler varsa onları yap. Seni senden başka kimse tam olarak bilemez .Hayalindeki kişi kim sen ne olanak istiyorsun .

DinjDjarin

Venüs Yolcusu
Dostum yeme düzeni kur kendine günde 2 öğünden fazla yeme çok yemek yemek cinsel kuvveti ve şehveti artırır ve relapse olursun yeme düzeni oluşturmak insana irade gücü verir kuvvetlendirir

yujirohanma

Yeni Fapstronot
Kanka gunde 2 ogun yersem Sport yapmamin bi anlami kalmaz irade gucu kazandigimi dusunuyorum
Dostum yeme düzeni kur kendine günde 2 öğünden fazla yeme çok yemek yemek cinsel kuvveti ve şehveti artırır ve relapse olursun yeme düzeni oluşturmak insana irade gücü verir kuvvetlendirir

yujirohanma

Yeni Fapstronot
Kişisel gelişim bir mastürbasyondur der Tyler durden . Kişisel gelişimin sonu yok.Klasik yapacağın ise belli başlı şeyler var.Sen neden gelişmek istediğini bilmelisin.Kadinlara daha fazla görünmek için ise ki yüzde 99.99 bu karşı cins içindir .Bu kadar kafaya takmana gerek yok .Ki kızlar bu kadar umursamıyor .Sendeki enerjiye bakıyorlar . Fazla kasmadan eğer hayalinde yapmak istediğin birşeyler varsa onları yap. Seni senden başka kimse tam olarak bilemez .Hayalindeki kişi kim sen ne olanak istiyorsun .
kizlar cok umrumda degil Kral ben Bu Kisisel gelisimleri Para kazanmak icin yapiyorum Spor muzik almanca calisiyorum 4 ncu aktivite zanaat ogrenmeyi dusunuyorum ama karar veremedim

Güneş

Göklerde Parıldayan
kizlar cok umrumda degil Kral ben Bu Kisisel gelisimleri Para kazanmak icin yapiyorum Spor muzik almanca calisiyorum 4 ncu aktivite zanaat ogrenmeyi dusunuyorum ama karar veremedim
Boşa uğraşıyorsun girişimcilik öğren daha çok işine yarar.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6