Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Başaramadım

BetraS

Mezun
Selam yoldaşlarım,bu sefer etki/yan etki konusu anlatmayacağım.Kaybettim, soytarılar gibi kaybettim hemde. 4 ay uğraştım çalıştım ama kazanamadım. Aylarımı çıkmak için verdigim o çukura geri düştüm. Suan bi karanlığın içindeyim hiç ışık yok nasil çıkacağım bilmiyorum. Uzun zamandır süreçte disiplini falan da saldım. Rica ediyorum lütfen bana bi çıkış yolu gösterin dibe vurmak istemiyorum. Son 1 ay ki 4.relapse oluşum bu...

Lazkopat

Emektar Üye
Selam yoldaşlarım,bu sefer etki/yan etki konusu anlatmayacağım.Kaybettim, soytarılar gibi kaybettim hemde. 4 ay uğraştım çalıştım ama kazanamadım. Aylarımı çıkmak için verdigim o çukura geri düştüm. Suan bi karanlığın içindeyim hiç ışık yok nasil çıkacağım bilmiyorum. Uzun zamandır süreçte disiplini falan da saldım. Rica ediyorum lütfen bana bi çıkış yolu gösterin dibe vurmak istemiyorum. Son 1 ay ki 4.relapse oluşum bu...
Moralini bozma. 4.defa relapse değil de lapse oldun. 1 ayda 4 defa lapse olursun ve eski haline dönmüş sayılmazsın. Azimle yoluna devam et ve bu seferki sürecinde eğer mümkünse düzenli cinsel ilişkiyi hayatına ekle derim. Ben de bunu 3 ay tatilde çalıştığım dönemde uygulayacağım ve etkilerini anlatacağım. Yaş büyüdükçe daha kolay çözülür derken bir anlamda da bunu kastetmiştim. Ben de relapse oluyorum. Başaramadık abi :(

Herakles

Merkür Yolcusu
Dostum bu işin olayı bu defalarca düşsen de yeniden ayağa kalkıp mücadele etmek. Şu an burada olmanız bile başarı yolunda olduğunuzu gösteriyor. Önümüzde güzel bir yaz mevsimi var. Verimli değerlendirebilirsin.

Hayal ettiğin başarıya ulaşmak için tek engel iraden.

G

gordon

Misafir
Moralini bozma. 4.defa relapse değil de lapse oldun. 1 ayda 4 defa lapse olursun ve eski haline dönmüş sayılmazsın. Azimle yoluna devam et ve bu seferki sürecinde eğer mümkünse düzenli cinsel ilişkiyi hayatına ekle derim. Ben de bunu 3 ay tatilde çalıştığım dönemde uygulayacağım ve etkilerini anlatacağım. Yaş büyüdükçe daha kolay çözülür derken bir anlamda da bunu kastetmiştim. Ben de relapse oluyorum. Başaramadık abi :(
Seni forumda uzun süredir görüyorum hala nasıl kurtulamadın? Bilinçlisin, farkındasın ne eksik ki? Belki irade ve disiplin olabilir.

Lazkopat

Emektar Üye
Seni forumda uzun süredir görüyorum hala nasıl kurtulamadın? Bilinçlisin, farkındasın ne eksik ki? Belki irade ve disiplin olabilir.
Bilmiyorum, olabilir de her gün kütüphaneye gidiyorum disiplinli de sayılırım ya da disiplini yanlış anlıyorumdur.

Wise

Ancient Wise
Kaybettiğin bir şey yok, tecrübe kazandın. Sebebi tespit et, aynı şeyi bir daha yapma. Konu boş boş vakit geçirmekse vaktini doldur, uykusuzken çekiyorsan uykunu al ve uykulu internete girme, ailenle kavga edince oluyorsa kavga edince teknolojiden uzak dur. Süreç böyle gelişiyor umutsuzluğa kapılarak değil.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6