Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Başıma Hiç Böyle Şey Gelmemişti

glitcha912

Durdurulamaz Fapstronot
Merhaba. Uyandıktan beş saniye sonra aklıma müstehcen görüntüler geldi, fakat o sırada hem beynim hemde vücudum daha uyanmamıştı, yani kendimi kontrol edemiyordum. Orgazm olmaya çok yakınken tamamen uyandım, ve sonra orgazm oldum fakat sperm gelmedi. Aklım yerinde değilken istemsizce böyle orgazm olmam süreci bozar mı? Ve böyle kuru bir orgazm yaşamam normal mi?

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
“Rüyalanmak” tabiri sadece rüyada yaşanan şeyler değildir. Sen uyurken yaşanır, illa rüyaya gerek yok.

Sabah yaşandığı anda da böyle bir şey olmuş. Rüya odaklı olmayıp sadece dürtü odaklı olmuş. Rüyalanmışsın ama son anda tutmuşsun kendini, bilinçaltına işlemişsin demekki. Birçok kişi yaşadı bunu forumda.

M

mete

Misafir
Merhaba. Uyandıktan beş saniye sonra aklıma müstehcen görüntüler geldi, fakat o sırada hem beynim hemde vücudum daha uyanmamıştı, yani kendimi kontrol edemiyordum. Orgazm olmaya çok yakınken tamamen uyandım, ve sonra orgazm oldum fakat sperm gelmedi. Aklım yerinde değilken istemsizce böyle orgazm olmam süreci bozar mı? Ve böyle kuru bir orgazm yaşamam normal mi?
Süreçte ilginç şeyler var . Bende de buna benzer olmuştu

G

gordon

Misafir
Bana da sürecin başlarındayken (ilk 30 gün) benzeri olmuştu. Rüyamda relapse oldum gibi hissettim uyanınca çok şaşırmıştım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6