Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Bel Ağrısını Nasıl Çözebilirim ?

fapwarrior

Yeni Fapstronot
Selamlar şimdi durumu şöyle açıklayacak olursam.İşe başladım fakat önceki işler dahilinde benim yaşadığım genel bi sorun var buda bel ağrısı.Şimdiki çalıştığım işte hız çok önemli ve bel ağrısı beni hantallaştırıyor şöyle diyebilirsiniz belini düz tutarak çalış fakat iş hız gerektirdiği için buna 1-2 kere dikkat ederim sonra yine aynı şekilde devam ederim.Herhangi kullandığınız güçlü bi ilaç olabilir veya bende kesin bu ağrıyı kesti diyebilcek bi korse olabilir.Cevaplarınızı bekliyorum

mustafa78

Mars Yolcusu
ben hacamat oldum baya baya geçti tavsiye ederim özellikle tam belin en altından yaptırırsanız çok faydalı oluyor

Deku

Ay Yolcusu
Selamlar şimdi durumu şöyle açıklayacak olursam.İşe başladım fakat önceki işler dahilinde benim yaşadığım genel bi sorun var buda bel ağrısı.Şimdiki çalıştığım işte hız çok önemli ve bel ağrısı beni hantallaştırıyor şöyle diyebilirsiniz belini düz tutarak çalış fakat iş hız gerektirdiği için buna 1-2 kere dikkat ederim sonra yine aynı şekilde devam ederim.Herhangi kullandığınız güçlü bi ilaç olabilir veya bende kesin bu ağrıyı kesti diyebilcek bi korse olabilir.Cevaplarınızı bekliyorum
Öncelikle doktora danışmadan iş yapma. Arka bacaklarının ve karnının esnek olması bele binen yükü azaltabilir. Ayrıca core (karın, quadriceps, kalça) bölgesinin güçlü olması ağrını azaltır. Korseler kısa dönemlerde iyi olabilir ama uzun süreler kullanılmaması gerekiyor diye biliyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6