Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Bende Mi Sorun Var ?

• Konuyu başlatan Mantıkçı Kişi
  • Başlangıç tarihi
M

Mantıkçı Kişi

Misafir
Şuan süreçte 40 küsür gündeyim ama tek tık yok bende yani ne kriz ne mast isteği ne p istegi hiçbir şey yok (Bazı dış etmenlerden ötürü tetikleyiciye maruz kaldım). Ama genelde testis ağrısı çeken çok varmış onu gördüm, bende o da yok. Tek sıkıntım çok tembelim bu aralar onun dışı iyi.

BloodRien

Yoda
Şuan süreçte 40 küsür gündeyim ama tek tık yok bende yani ne kriz ne mast isteği ne p istegi hiçbir şey yok (Bazı dış etmenlerden ötürü tetikleyiciye maruz kaldım). Ama genelde testis ağrısı çeken çok varmış onu gördüm, bende o da yok. Tek sıkıntım çok tembelim bu aralar onun dışı iyi.
Bende öyleyim ama faydalarını her geçen gün görüyorum bana kalırsa biz şanslı kişilerdeniz merak ettiğim bir şey var sürecini bozma nedenin stres kaynaklımı olur senin ? Benim sürecimi bozmam hep stres kaynaklı olurdu stresi yönetemediğimden ve zor durumda kaldığımda pmo başvurmam

M

Mantıkçı Kişi

Misafir
Bende öyleyim ama faydalarını her geçen gün görüyorum bana kalırsa biz şanslı kişilerdeniz merak ettiğim bir şey var sürecini bozma nedenin stres kaynaklımı olur senin ? Benim sürecimi bozmam hep stres kaynaklı olurdu stresi yönetemediğimden ve zor durumda kaldığımda pmo başvurmam
Benim ağır bir tramva ile başladı buna bağımlılığım. Tramvatik olarak başladı öyle de gitti. Tedavi gördükten sonra tramvatik gitti sadece boş zevk ve stresten olmaya başladı. 4 seneye yakın kurtulamadım (Tramva 5-6 sene önce oldu ama geçen sene ailemden yardım isteyebildim) bundan şimdi ise yeni yeni 40 küsür gündeyim ama bu aralarda inanılmaz cinsel istek geliyor ne yapsam onu bilmiyorum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6