Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Beni Tanıyanlara Bir Soru

B

Brock

Misafir
Merhaba. Buaralar aklımda üretkenlikle alakalı şeyler dönüyor. Nedense buaralar hislerim 3 yıl öncesine oranla çok yol katettiğimi söylüyor. Biçok şey yaptım , ama göze görünen diyebilceğim birşey yapmadım. Örneğin neverfap mentörlük seçiminde çok yol katetme hissine rağmen yazcak bişey bulamadım. Anladımki gözümde büyütüyorum basit deneyimleri. Ama bir yandanda söze getirmeyerek tersinide yapıyor olabilirim

Forumun en çok mesajı bulunan üyelerindenim ve baya bir başlığım var yürüttüğüm bakış açısı sunduğum konu ürettiğim yazılar oldu baya bu zamana kadar. Şimdi size bir soru ; ben bu neverfap blok projesinde blok yazarı olarak aktif bir rolde bulundummu bu zamana kadar ? Yani kabaca cvme blok yazarı yazabilirmiyim ? Eğer değilse neden neyim eksik nasıl yazarlıkta yol katedebilirim ?
Eğer öyleyse neden ? Eğer bu sorumu samimi cevaplicak beni okuyan biri olursa gönülden teşekkür borçlu olurum. İyi günler.

(Müsait olduğum zaman başlık linklerinide bırakcam)

Moderatörün son düzenlenenleri:

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Web Sitesi
1000kitap.com
Merhaba hocam. Bazen yaptığımız küçük şeylerin etkisi gözle görülmeyecek kadar küçük etkiler bırakır. Bunları tanımlamak ve anlamlandırmak zordur. Sanırım sizde yaptığınız küçük atılımlarınızın somut çıktısının ne olduğunu görememişsiniz. Bir çıktısı olduğuna emin olabilirsiniz. Ama varlık büyük bir şeydir ve büyük bir atılım ister. Büyük bir hedef ve amaç uğruna bazı fedakarlıklarda alınarak yola devam edinmelidir. Sizin yaptığınızda bir seçenektir. Ufak bazı kazanımlar ile elde etmek istediğiniz şeye kısmen ulaşırsınız ama uzun sürebilir.

Blog Yazarı olarak aktif bir rolde olduğunuzu düşünüyorum ama yazılarınızın veyahut yazdığınız şeylerin bazen dağınık olduğunu görüyorum. Dağınık bir tutum içerisinde olduğundan insanların okuma hevesini kaçırıyor olabilir. Bir yerden bir yere atlarken okuyucu neye odaklanacağını şaşırabilir. Tek eleştirim bu yönde olacak. Bunu düzeltmek için de yazacağınız konunun alt başlıklarını belirlemek ve "burada bunu yazacağım", "şurada şunu yazacağım" tarzı bir istiflemeye gitmek olacaktır.

Teşekkür ediyorum.

JohnnieWalker

Satürn Yolcusu
selam güzel yazılar yazdığına hiç şüphem yok ve okumaktan keyif aldığıma yemin edebilirim elinizden geldiğince bilgilerinizi paylaşıyorsunuz ve bu beni cidden mutlu ediyor özellikle bir hedefiniz varsa blog yazmaya bence artık adım atma zamanı gelmiştir diye düşünüyorum örneğin adımlarınız şöyle olabilir hangi konuda yazacağınıza hangi sitede yazacağınıza (kendi sitenizde) olabilir hangi kitleye yazacağınıza en önemlisi budur nereden başlayacaksınız? Madem blog yazarı olmak istiyorsunuz artık bunun hakkında atacağınız adımları düşünüp harekete geçmeniz büyük bir güzellik olur, yeteneğiniz de var. Deneyin derim.
(Bu arada kesinlikle ilk okuyan ben olmak isterim)

B

Brock

Misafir
selam güzel yazılar yazdığına hiç şüphem yok ve okumaktan keyif aldığıma yemin edebilirim elinizden geldiğince bilgilerinizi paylaşıyorsunuz ve bu beni cidden mutlu ediyor özellikle bir hedefiniz varsa blog yazmaya bence artık adım atma zamanı gelmiştir diye düşünüyorum örneğin adımlarınız şöyle olabilir hangi konuda yazacağınıza hangi sitede yazacağınıza (kendi sitenizde) olabilir hangi kitleye yazacağınıza en önemlisi budur nereden başlayacaksınız? Madem blog yazarı olmak istiyorsunuz artık bunun hakkında atacağınız adımları düşünüp harekete geçmeniz büyük bir güzellik olur, yeteneğiniz de var. Deneyin derim.
(Bu arada kesinlikle ilk okuyan ben olmak isterim)
Çok teşekkür ederim hocam güzel yorumumz için. Siz daha önceden başka bir isimle üyemiydiniz ? Veya üyeliksizmi takipteydinz

B

Brock

Misafir
Merhaba hocam. Bazen yaptığımız küçük şeylerin etkisi gözle görülmeyecek kadar küçük etkiler bırakır. Bunları tanımlamak ve anlamlandırmak zordur. Sanırım sizde yaptığınız küçük atılımlarınızın somut çıktısının ne olduğunu görememişsiniz. Bir çıktısı olduğuna emin olabilirsiniz. Ama varlık büyük bir şeydir ve büyük bir atılım ister. Büyük bir hedef ve amaç uğruna bazı fedakarlıklarda alınarak yola devam edinmelidir. Sizin yaptığınızda bir seçenektir. Ufak bazı kazanımlar ile elde etmek istediğiniz şeye kısmen ulaşırsınız ama uzun sürebilir.

Blog Yazarı olarak aktif bir rolde olduğunuzu düşünüyorum ama yazılarınızın veyahut yazdığınız şeylerin bazen dağınık olduğunu görüyorum. Dağınık bir tutum içerisinde olduğundan insanların okuma hevesini kaçırıyor olabilir. Bir yerden bir yere atlarken okuyucu neye odaklanacağını şaşırabilir. Tek eleştirim bu yönde olacak. Bunu düzeltmek için de yazacağınız konunun alt başlıklarını belirlemek ve "burada bunu yazacağım", "şurada şunu yazacağım" tarzı bir istiflemeye gitmek olacaktır.

Teşekkür ediyorum.
Hocam çok teşekkür ederim eleştirinizi dikkate alıcam. Aynı eleştiriyi bende yapıyorum kendime hem konu içinde hemde konular içinde genel yazılarımda biraz dağanıklık var sanırım

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6