Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Benim Hikayem Ve Size Önemli Önerilerim

Ugr

Yeni Fapstronot
Gençler selam. Umarım sureciniz iyi gidiyordur. Size Kendi hikayemi anlatacağım ben mastürbasyona 2021 in ocağında başladım ve 23 temmuzda nofap ile tanıştım . Tanıştığında o kadar etkilenmiştim ki full bu akıma odaklanıyordum. O gün en yakın arkadaşım gelmişti ama ben onu boş verip nofap ile ilgilineyordum. İlk en uzun surecim 38 gündü. Ondan sonra yine bozdum yine bozdum ve yine bozdum. Şuanda (21mayis 2022) Nerdeyse Her gün yapıyorum (aptalım) . Ancak şunu soylebilirimki bundan sonra basarili olacağım . Neyse gelelim bu yazıyı yazmamdaki sebebe. Size bazı önerilerim olacak .

1- Kesinlikle bu seferden bişey olmaz demeyin .Ben öyle yapa yapa battım.

2 -Gunluk tutun ben bi aralar nofap defteri tutuyordum . O zamanlar başarılı oluyodum ancak şimdi yapmıyorum ve başarısızım. Defterin içine Krizlerinizi ,hedeflerinizi , hayallerinizi , haftalık programınızı yazın.

3- Kesinlikle Yakın ve Güvenliğiniz arkadaşlarınıza nofapten bahsedin. Onlarla beraber bu görevi üstlenirseniz, birbirinize motivasyon olacaksınız
.

Not : Neverfapi hep YouTube'dan takip ederdim şimdi ise webten takip ediyorum . Ve bu benim ilk gönderim . Eğer "Düzenleme" seçeneği varsa daha bir şeyler eklerim (belki) . Süreciniz daim olsun

Moderatörün son düzenlenenleri:

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti
Merhaba, sadece 1 yıl mı pmo yaptınız? Şu an yaşınız nedir?

devrimciyeniçeri

Venüs Yolcusu
Seni kutlarım. Bu genç yaşında yaptığın ve planladığın şeyler, farkındalığın çok güzel. Doğru yoldasın devam et.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6