Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Beyin Için Takviye Gıda? (Soru)

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti
Fiyatı yüksek, ancak 2 yıllık nofap sürecimde çok faydasını gördüğüm için paylaşıyorum. İkisini aynı anda günde 1'er adet alsanız yeterli oluyor.

Dip not: Eczane harici bir yerden satın almayın, çok fazla sahtesi var!!!

monkmode

Yeni Üye
Hocam gün içersindeki uyku haline iyi geliyor bizzat şahit oldum. ders çalışırken birşey izlerken v.s uyuklamanızı minimum düzeye indiriyor. Odaklanma konusunda, odaklanmamda aman aman bir sorun yoktu. tam hissedilmesede belli belirsiz faydasını gördüm diyebilirim (plesebo da olabilir). eğer uyukluyorsaniz önerebilirim beyninizi dinç tutuyor.

1-2 aylık kullanımda bir daha bilgilendirme yaparım.
Herhangi bir sorun yaratıyor mu vücutta en son ashwagandha kullanmıştım sindirim sistemime zarar vermişti geçici de olsa.

Mr.Twain

Adapte ol ya da yok ol!
Herhangi bir sorun yaratıyor mu vücutta en son ashwagandha kullanmıştım sindirim sistemime zarar vermişti geçici de olsa.
Hocam şimdiye kadar hiç bir yan etkisini görmedim. Bağımlı hale de getirmiyor. 3-5 gün atmasan eksiligini hissetmezsin yani.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6