Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Bi Anda Akla Geliyor,Kaybediyorum

heyyy58

Yeni Üye
15 günlük sürecimi dün gece bozdum, kitap okurken bir anda aklıma düştü, bir türlü atamadım zihnimden karmaşık bir hal aldı, o haldeyken içerik izledim, fakat geçmedi yanlış yaptım, hemen gidip duş almalıydım , böyle krizler bana çok oluyor bir anda aklıma geliyor ve zihnimden çıkmıyor irademi kullanamıyorum ne önerirsiniz ,şimdi yine bir sürece başladım arada yine istek geliyor süreci yeni bozduğum için herhalde .

heyyy58

Yeni Üye
Okudum ama sanırım baştan sağma oldu not alarak ve iyi düşünerek okumak gerekiyor

BloodRien

Yoda
Aklıma gelipte bende çok fazla bozdum intagram twitter sildim tetikleyici etrafta hiç bırakmamıştım ama zihnim hep aklıma önüme getiriyordu yapılabilecek en iyi çözüm bana kalırsa soğuk duş ve fiziksel aktivite pkby kitabınıda tavsiye ederim goldenlight gibi kendinde demişsin not çıkar ve bitir artık kafanda
ben bu şeyi yapmıyorum de

heyyy58

Yeni Üye
Komik bir şekilde krizde algım kapanıyor, adeta doğruyu düşünmek istemiyor insan, bugün kriz geldi , blogtan krizle ilgili yazı okudum fayda etmedi , sanırım kriz gelince en büyük çözüm soğuk su öyle mi arkadaşlar ? Faydasını gördünüz mü baya ? Bende karar aldım kriz geldiği anda banyoya gidip 2 kova soğuk su ile banyo yapıcam. Ama insana o kriz anında bir üşengeçlikte geliyor şeytanın işleri…

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6