Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Bir Yılın Ne Kadarı Telefon İle Geçer?

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Web Sitesi
1000kitap.com
Bir yıldan beri StayFree uygulaması ile ekran üzerinde ne kadar zaman geçirdiğime baktım. Sonuçlar şaşırtıcı.

Bu yılın başında indirdiğim uygulama hangi uygulama da ne kadar vakit geçirdiğime kadar her şey tutmuş .

Tam olarak bu yıl sadece telefonum ile 1377 saat 29 dakika 54 saniye geçirmişim. Bu sayıyı güne vurursak 57 gün gibi bir sayı çıkıyor . Gerçekten 2 ayımı komple telefona vermişim.

En çok zaman harcadığım uygulama 298 saat ile Youtube olmuş . Bu sürenin çoğunun boş olduğuna eminim. Çünkü Youtube üzerinden gerekli işleri bilgisayar ile yaparım.
Chrome üzerinde 269 saat harcamışım.
MX player uygulamasından sıklıkla film izlerdim. 269 saat ise ona gitmiş.
Whatsapp ise 130 saat.

diğer uygulamalar çok fazla zararlı şeyler değil . Bu başı çekenlerin birçoğunda boş zaman geçirdim. Yüzdeye vursak %30'u dolu deriz galiba.

2 ay az bir süre değil gerçekten.

Günlük olarak ortalama 3.77 saat telefon ile vakit geçiriyorum . Bu saati 2022 yılında 3 saat olarak güncellemem gerekiyor.

Son düzenleme:

businessman

Ay Yolcusu
Sen yine iyisin , ben okadar bağımlısı olmuşum ki telefon kullanma saatim günlük 7 ile 14 saat arasi değişiyor. Bi ara sağ gözümde görme kaybı oldu geri düzeldi. Astigmat 6 derece olmuş Acil bırakmam gerek

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Web Sitesi
1000kitap.com
Sen yine iyisin , ben okadar bağımlısı olmuşum ki telefon kullanma saatim günlük 7 ile 14 saat arasi değişiyor. Bi ara sağ gözümde görme kaybı oldu geri düzeldi. Astigmat 6 derece olmuş Acil bırakmam gerek
Hocam bende öyleydim bu arada. Bu düzelmiş halim . Gözünde o kadar büyütme yapılabilecek bir şey.

Skull

Venüs Yolcusu
Bir yıldan beri StayFree uygulaması ile ekran üzerinde ne kadar zaman geçirdiğime baktım. Sonuçlar şaşırtıcı.

Bu yılın başında indirdiğim uygulama hangi uygulama da ne kadar vakit geçirdiğime kadar her şey tutmuş .

Tam olarak bu yıl sadece telefonum ile 1377 saat 29 dakika 54 saniye geçirmişim. Bu sayıyı güne vurursak 57 gün gibi bir sayı çıkıyor . Gerçekten 2 ayımı komple telefona vermişim.

En çok zaman harcadığım uygulama 298 saat ile Youtube olmuş . Bu sürenin çoğunun boş olduğuna eminim. Çünkü Youtube üzerinden gerekli işleri bilgisayar ile yaparım.
Chrome üzerinde 269 saat harcamışım.
MX player uygulamasından sıklıkla film izlerdim. 269 saat ise ona gitmiş.
Whatsapp ise 130 saat.

diğer uygulamalar çok fazla zararlı şeyler değil . Bu başı çekenlerin birçoğunda boş zaman geçirdim. Yüzdeye vursak %30'u dolu deriz galiba.

2 ay az bir süre değil gerçekten.

Günlük olarak ortalama 3.77 saat telefon ile vakit geçiriyorum . Bu saati 2022 yılında 3 saat olarak güncellemem gerekiyor.
Yeni yıla 18 saat PC başında girmek isteyen ben :')

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Web Sitesi
1000kitap.com
Yeni yıla 18 saat PC başında girmek isteyen ben :')
Bilgisayarla ilgili bir iş yapılmıyorsa 18 saat nedir be hocam! Bunun yüksek ihtimal 3'te biri tamamen gereksiz gibi. Bir rotasyon atmanız iyi olur bu sene. Benim bilgisayar ile net sıkıntım yok. Mesele boş kullanımda . Yoksa bende bilgisayarı çok kullanırım ama oyun oynamam, gereksiz video izlemem. Bilgisayar= yararlı iş denklemini oluşturdum kafamda. Bilgisayarda yararsız iş yapmıyorum bu yüzden. Oyun oynamak cidden , işi zor bir hale getiriyor. Benim böyle bir sorunum yok . Ama düşünsene bilgisayarın başına oturduğun an aklına direk oyun geliyor. Çalışmak istediğin konuyla alakalı motivasyonu bile zor bulurken birde oyundan uzak kalmak için irade sergilemen gerekiyor.

Skull

Venüs Yolcusu
Bilgisayarla ilgili bir iş yapılmıyorsa 18 saat nedir be hocam! Bunun yüksek ihtimal 3'te biri tamamen gereksiz gibi. Bir rotasyon atmanız iyi olur bu sene. Benim bilgisayar ile net sıkıntım yok. Mesele boş kullanımda . Yoksa bende bilgisayarı çok kullanırım ama oyun oynamam, gereksiz video izlemem. Bilgisayar= yararlı iş denklemini oluşturdum kafamda. Bilgisayarda yararsız iş yapmıyorum bu yüzden. Oyun oynamak cidden , işi zor bir hale getiriyor. Benim böyle bir sorunum yok . Ama düşünsene bilgisayarın başına oturduğun an aklına direk oyun geliyor. Çalışmak istediğin konuyla alakalı motivasyonu bile zor bulurken birde oyundan uzak kalmak için irade sergilemen gerekiyor.
Ben oyun için oturacağım
Yararsız iş ama tatil olduğu için.
Kendime izin günü verdim öyle düşün
Fakat ben mallık ederek izin günü değil günleri yapıyorum şuan.

Freddie

Yeni Üye
Bu uygulama güvenli mi sence ? Sonuçta tüm dosyalara erişimi var

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Web Sitesi
1000kitap.com
Bu uygulama güvenli mi sence ? Sonuçta tüm dosyalara erişimi var
Sıkıntı olacağını sanmıyorum. İçeriklerine erişmiyor. Diğer uygulamalarda bunu yapıyor zaten. Neverfap Akademi(30 Günde Bırak sitesi vardı oradan önerdi, şuan devam edilmiyor) önermişti bir platformda .

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6