Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Boşaldıktan Sonra Enerji Kaybı

warp1234

Yeni Üye
Arkadaşlar ben satış danışmanlığı yapıyorum günlük yaşantım da mastürbasyon yaptıktan sonra 1 hafta boyunca enerji siz,müsterilerin karşısında stress yaşıyorum elim ayağim birbirne dolanıyor 2 hafta ara verdikten sonra bu durum ortadan kalktı ama üst üste mastürbasyon yaptıktan sonra bu durum yine geliyor bu durum da takviye alabileceğim bir ilaç besin varmıdır 2 hafta ızdırap geliyor bana bilgisi olan varmıdır neyin uyarısını veriyor vücut ?

Moderatörün son düzenlenenleri:

augustus_rev

Ay Yolcusu
Arkadaşlar ben satış danışmanlığı yapıyorum günlük yaşantım da mastürbasyon yaptıktan sonra 1 hafta boyunca enerji siz,müsterilerin karşısında stress yaşıyorum elim ayağim birbirne dolanıyor 2 hafta ara verdikten sonra bu durum ortadan kalktı ama üst üste mastürbasyon yaptıktan sonra bu durum yine geliyor bu durum da takviye alabileceğim bir ilaç besin varmıdır 2 hafta ızdırap geliyor bana bilgisi olan varmıdır neyin uyarısını veriyor vücut ?
Mastürbasyon sonrasında vücut testosteron hormonunu baskılayan başka bir hormon salgılıyordu diye hatırlıyorum. Oksitosin.
Doğal olarak sende gerginlik falan yaratıyor bu da.
Ama belli bir saatten sonra etkisi geçiyor bu durumun. Yaşınıza bağlı olarak daha geç etkisi geçiyordur. Direkt olarak mastürbasyon yapmamaya çalışın , çokta güzel bir bahaneniz var .

shad401

Yeni Fapstronot
İlaç veya besin takviyesi almak yerine masturbasyonu bırakmak her açıdan daha iyi bir çözüm olur.

Eff

Yoda
Mastürbasyon yapınca kaç kere yapıyorsun? Kaç günde bir yapıyorsun? Çok fazla yapıyorsan etkisi vardır. Haftada 2'yi geçme. Bana kalırsa 10 günde 1'i geçme. Onun dışında git kan değerlerine baktır dahiliyede. Kan değerlerin düşmüş olabilir.

BloodRien

Yoda
Bunu bende yaşıyordum bir kaç yıl önce sürekli relaps oluyordum 1 hafta 2 hafta süreç yapıp bozuyordum

sonra uzun süreç yapıp tekrar bozunca
90+ gün tabi

tekrar enerji kabı olmadı tahmini olarak söylüyorum dopamin sistemiyle birazdaha fazla alakalı olabilir veya vitamin mineral beslenme açısından vücutta birikimiyle alakalı olabilir

söylediklerim tahmini !

tavsiyem nofap
ve kan değerlerine baktırılması

mutationtr

Yeni Üye
boşaldıktan sonra vücut prolaktin salgılıyor, nofap döneminin en kilit hormonudur kendisi çünkü salgılandığında vücuda rahatlık ve miskinlik rahatlık veriyor ve aynı zamanda dopamini baskılıyor. Böyle hissetmenin sebibi prolaktin hormonudur yani

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Arkadaslar bu durum gayet normal ki. İsin aciklamasi hormonlarda ve devamli kaybedilen hayat suyunda tabiki.

Taipan34

Yeni Üye
Bunu bende yaşıyordum bir kaç yıl önce sürekli relaps oluyordum 1 hafta 2 hafta süreç yapıp bozuyordum

sonra uzun süreç yapıp tekrar bozunca
90+ gün tabi

tekrar enerji kabı olmadı tahmini olarak söylüyorum dopamin sistemiyle birazdaha fazla alakalı olabilir veya vitamin mineral beslenme açısından vücutta birikimiyle alakalı olabilir

söylediklerim tahmini !

tavsiyem nofap
ve kan değerlerine baktırılması
1 hafta 2 hafta süreçleri bozup uzun sürece nasıl geçtin benim durum da aynı neredeyse

Fitnesscialper

Yeni Üye
Arkadaşlar ben de relapse oluyorum.Bu normal bir durum bunu kötü olarak görmeyin.45 günlük sürecim de en son relapse oldum ve üst üste 4kere boşaldım.Bir gün sonra yine aynısını yaşadım.Fakat yapmasaydım kendimi hazır hissetmez ve 66günlük süreci tamamlayamazdım.Şimdi yine relapse oldum ve 5kere boşaldım.Şu an ki hedefim 90 gün .Bunu böyle aşabilirsiniz.Boşaldığım için de pişman değilim çünkü gerçekten bi yerden sonra sürekli cinsellik akla geliyor.Sadece yaptığınız işin üstüne koymaya bakın

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6