Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Boy Uzaması İlişkisi

İsmail Antalyalı

Yeni Fapstronot
Yaşım 15 Boy : 170 - Baba: 1.78 Anne: 1.65 Sizce Daha uzarmıyım Boyum 2 yıldır nerdeyse aynı Yaklaşık 7 inci Sınıftayken Boyum Aniden Uzadı Ozmandan beri Uzayamadım Fark Varsada 1-2 cm gibi sizce daha uzama şansım Varmı..

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Ortopedi bölümüne gidip film çektirirsen doktor uzayıp uzayamayacağını öngörebilir. Epifiz plaklarına bakılıyor diye biliyorum, en sağlıklısı ortopediste gitmen.

mete

Venüs Yolcusu
Yaşım 15 Boy : 170 - Baba: 1.78 Anne: 1.65 Sizce Daha uzarmıyım Boyum 2 yıldır nerdeyse aynı Yaklaşık 7 inci Sınıftayken Boyum Aniden Uzadı Ozmandan beri Uzayamadım Fark Varsada 1-2 cm gibi sizce daha uzama şansım Varmı..
Yeteri miktarda protein kalsiyum ve D vitamini eğer epifiz plakların da halen kapanmamışsa üzerine bi de sporu da eklersen boyun babanın boyundan çok daha uzun olacaktır

İsmail Antalyalı

Yeni Fapstronot
ortopedi Doktora gittim Ve Boyun Yaşına Göre Çok İyi Dedi benim yapabileceğim birşey Yok dedi Plaklar 20 yaşından sonra kapanmiyormu ?.. Tahlil Yaptırdım Eksikliğin Yok dedi b12 demir vs. hepsi iyiymiş

izleyici1

Yoda
tavsiyem gereksiz yere boy takıntısı yapma
bazı kızların boy takıntısı var
kendilerinden uzun isterler
ama bu tür kızlardan hayır gelmez
önemli olan zayıf ve sağlıklı olmaktır

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5