Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Boy Uzaması Ve Neverfap

İsmail Antalyalı

Yeni Fapstronot
Aklımda Şöyle Bir Soru Vardı Mast yaptığım zamanlarda Boyum Nerdeyse uzamıyordu hala uzamıyor neyse Doktora Gitmeye Karar Verdim Randevu Alıp Doktora Gittim Boy : 170 Yaşıma Göre İyimi Diye Sordum Gayet İyi en az 10cm daha atarsın dedi ve genetik olduğunu biliyorum ama gitmişken tahlil yaptırdım b12 vs. eksiklik varmıdır diye Doktor değerlerin Gayet iyi B12 demir vs. hepsi iyi dedi ve 30 Gündür mast. yapmıyorum

hasanmertayd

Merkür Yolcusu
Dostum yaşım 26 boyum 166 ben bulunduğum bedene ait olduğum için sağlıklı bir bedenim olduğu için taneıya şükür ediyorum, şükürler olsun ki kör, sağır, dilsiz veya sakat değilim, bu sorunları yaşayan insanlar çok güçlü ve taktiri hak eden insanlar tanrım bana sapasağlam bir beden bahşetmiş, neden tanrıma; burnum yamuk, tipim çirkin, yok bacağım kısa, yok ensem kalın diye şikayet edeyim ki? Hem bu durumda tanrıma şikayet ettiğim yetmiyormuş gibi o gerçek zorluğu yaşayan insanlar hakkında nasıl düşünmeliyim veya o insanlar benim böyle düşündüğümü bilseler onlar bana neler derdi acaba? Günümüz toplumu insanları herşeyi bir kalıba sokup “güzellik algısı” yarattılar sağolsunlar tek tip insan modeli olmaya çalışıyoruz, niye? Ne gerek var, hayatı ve insanlığı canlı ve güzel gösteren, canlı ve insan çeşitliliğidir, doğa dan canlılardan, yaşamdan, yaşamsal hislerden koptuk, ne uğruna? Hayaati hırslarımız, para hırsımız iş hırsımız, yarışma hırsımız arkadaşlar bizler canlı varlıklarız dünyayı hissiyatlı yaşayarak keşfederek merak ederek, canlı kalarak hissiyatlı kalarak yaşamın içinde kalarak, canlılığın içinde canlı olarak vede kalarak yaşamamız gerekir, android cihazlar malesef günümüz insanlarınıda “Andorid İnsan Topluluğu” haline getirdi, ben metroya bindiğimde, otobüse bindiğimde gördüğüm tek gerçek robotlaşmış insanlar içinde ruhani bir insan olarak bir azınlık olarak ne yapacağımı bilememek.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6