Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Bu Durumda Ne Yapmalıyım ?

Kendinibulanadam

Venüs Yolcusu
Değerli arkadaşlar video izlemek ve mastürbasyon yapmak pmo bunu ayırt edebiliyorum. Eskorta gitmek pmo bunu da ayırt edebiliyorum. Genel olarak emek sarfetme yok.
Ama yurt dışındayım, önceden kadınlara yaklaşıyordum, aklımda cinsellik olduğu için ilişki ilerlemiyordu. Ve ben pmo yapıyordım, bunu normal zannediyordum. Şimdi görece video mastürbasyon ve eskort yok. Kendime şey demiştim yıllarca kızların peşinden koştun elde edemedin, bundan sonra cinsellik ve güzellik için koşma, evlenebileceğin müsbet bir kız bulursan kapalı falan evlen dedim. Bu sefer aradığım kızı bulamadım, yaşım 33 oldu ve endişe etmeye başladım. Acaba kız arkadaş mı edinsem demeye başladım. Önceden kızlara sade kendi ihtiyaçlarım için bakardıö. Evlenmeyi düşünmeye başlayınca eşime dedim. Onun bana bir emanet gibi bakacağım. Huzurlu ev sadece, güven, şefkat, saygı ile olur dedim. Ama bu sefer aklıma şu gelmeye başladı. Ben önceden pmo bağımlısı olduğum için kadınlarla iletişim kuramadım. Dünyada bir iki yıllık ilişki yaşayan çok insan var
Bende bundan sonra, sokaktaki gibi güzel kızlarla mı arkadaşlık etsem dedim. Yine saygı sevgi ve olacak. Bu sefer hayat tarzımı seçemedim. Ailem muhafazakar, tabi evlenmemi ister, ama ilişkimi kesmek aklıma geliyor.

John constantine

Mars Yolcusu
benim anladığım sende iki sorun var dostum. 1. Libidon biraz değil baya yüksek . 2. Kuvvetli fantazilerin var yani güzel bir kızla oturuyor olsam garsona bakmam . 2.si için bir şey söyleyemem ama libido kontrol edilebilir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6