Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Bu Illetten Haberdar Olmasaydık Acaba Neler Olurdu?

Erogluzim

Mars Yolcusu
Şahsımıza defalarca söz vermemize rağmen irade eksikliğinden süreci defalarca bozuyoruz. Herkesin kendine göre haklı bahaneleri olduğunu elbette biliyorum buna şahsımda dahil.
Aklıma takılan soruyu sizlere sormak istedim acaba MAST illetinden haberdar olmasaydık sık rüyalanma yaşamadığımızı da varsayalım içimizde ki enerji arttığında ne yapardık? İlginç bir soru değil mi çünkü evde sanal alemden uzak dursak da günlük yaşantımızda bizi tahrik edecek her türlü olayla karşılaşıyoruz doğal olarak isteğimiz tavan yapıyor.

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Gün içinde sürekli aktif olmak lazım bi uğraşınız işiniz hedefiniz hobiniz olması gerekiyor krize mecaliniz kalmıyacaktır. Gene kriz yaşadınız cinsel istek tavan yaptı diyelim tükenesiye kadar şınav squat yapın kriz miz kalmaz ?

mustafa78

Mars Yolcusu
Gün içinde sürekli aktif olmak lazım bi uğraşınız işiniz hedefiniz hobiniz olması gerekiyor krize mecaliniz kalmıyacaktır. Gene kriz yaşadınız cinsel istek tavan yaptı diyelim tükenesiye kadar şınav squat yapın kriz miz kalmaz ?
kardeşim mesela 10 gün 15 gün neyse duruyorum bir şey kafamı bozunca yapma isteği geliyor veya ayın birinde başlamadıysam aman ayın birinde başlarım diye kendimi kandırıyorum ne tavsiye edersin?

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
kardeşim mesela 10 gün 15 gün neyse duruyorum bir şey kafamı bozunca yapma isteği geliyor veya ayın birinde başlamadıysam aman ayın birinde başlarım diye kendimi kandırıyorum ne tavsiye edersin?
Tavsiye yazmışım yukarda zaten dostum. Kendini kandırmayı bir an önce bırakıp o kriz anlarında elinden telefonu bırakıp egzersiz yap , dışarı çık tanımadığın insanlarla konuş , soğuk duş al vs vs

nova

Merkür Yolcusu
Şahsımıza defalarca söz vermemize rağmen irade eksikliğinden süreci defalarca bozuyoruz. Herkesin kendine göre haklı bahaneleri olduğunu elbette biliyorum buna şahsımda dahil.
Aklıma takılan soruyu sizlere sormak istedim acaba MAST illetinden haberdar olmasaydık sık rüyalanma yaşamadığımızı da varsayalım içimizde ki enerji arttığında ne yapardık? İlginç bir soru değil mi çünkü evde sanal alemden uzak dursak da günlük yaşantımızda bizi tahrik edecek her türlü olayla karşılaşıyoruz doğal olarak isteğimiz tavan yapıyor.
Sorunun cevabi basit, aynı atalarımızın yaptığı gibi erken yaşta askerden döner dönmez evlenirdik. Ki bundan 100 yıl önceye kadar cogu yerde bu bile geç sayılırdı. Ya da diger ülkelerde oldugu üzere karsı cins ile duzenli iliskiler sonucu cinsellik yasanırdı. Yani her iki durumda da sonuc dogal cinsellige dönerdi, ki olması gereken de bu zaten, bu yüzden de pmo bırakılınca artan testosteron senin karsı cinsle iletisim kurmanı saglayacak sekilde bir özgüven ve cesaret artısı yapıyor baslarda. Sonrada seviyeler dengeye oturuyor normale dönüyorsun.

Lazkopat

Emektar Üye
Ya şöyle olsaydı başlıklı yazım var orada anlattım.

Charlie

Yeni Fapstronot
Geçenlerde forumda 24 yaşına kadar yapmamış bir adam konu açmıştı onun gibi olurduk hemen hepimiz önümüzde başka bir engel yoksa (sigara,alkol vs.).

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6