Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Bu İsteği Nasıl Kullanmalıyım ?

Gaucho

Jüpiter Yolcusu
Arkadaşlar süreçte 10. gündeyim 5 gündür de instagram kullanmıyorum. Pbkynın genel mantıgını kavramıs bırısıyım daha once daha uzun sureclerim oldu. Takıntı etmıyordum fakat daha demın whatsapptan mesaj gelmıstı. Sınıf grubundan bir kız atmış mesajı. Bu kızdan hoşlanıyordum ben geçen sene. Profilini değiştirmiş. En başta dikkatimi çekti sonra bakmasam mı oldum derken baktım. Kusursuz bir kız resmen ya. Ben daha önce bu kız kadar başka kimseye bu denli şehvet ve istek duymamıştım. Pmo yapmadım. Kafamdan geçti fakat şunu düşündüm. Spora gidemem şuan kolum sakat. Derse odaklanamıyorum. Diğer tetikleyicilerin hiç birinde bu denli bir şey yaşamamıştım...

nevergiveupp

Ay Yolcusu
Kanka bu isteği kızı etkilemek için kendini geliştirmeye adasana,mast yapsan nolcak ki geçici bir heves,kendini geliştirip kızı etkileyip gerçek bir ilişki (gerek aşk gerek cinsellik olsun) yaşamak varken kendi kendini tatmin etmek saçma.

Gaucho

Jüpiter Yolcusu
Kanka bu isteği kızı etkilemek için kendini geliştirmeye adasana,mast yapsan nolcak ki geçici bir heves,kendini geliştirip kızı etkileyip gerçek bir ilişki (gerek aşk gerek cinsellik olsun) yaşamak varken kendi kendini tatmin etmek saçma.
Orada da biraz egoma yeniliyorum kızı etkilemek için neden kendimi gelistireyim diyor beynim. Ama haklısın sanırım.

nevergiveupp

Ay Yolcusu
Orada da biraz egoma yeniliyorum kızı etkilemek için neden kendimi gelistireyim diyor beynim. Ama haklısın sanırım.
Dostum kızı beğendiğin için kişisel gelişim motivasyonun o olsun diye dedim yoksa kişisel gelişim ilk önce bireyin kendisi içindir birileri için değil,sen kendini geliştir hem kendini beğenirsin özgüvenin artar hem de kızın senden etkilenme ihtimalini arttırırsın.

LightElectricWave

Moderatör 🔱
Moderatör
Dostum seni o kadar iyi anlıyorum ki zaten şu egomuz yüzünden yalnız öleceğiz büyük ihtimal. Ama maalesef şöyle bir durum var, sperm yumurtaya koşar yumurta sperme değil. Elbet istisna vardır ama genel kanı böyledir. Bu yüzden gerçekten aşık olduysan ilk adımı sen atmalısın.

Gaucho

Jüpiter Yolcusu
Dostum seni o kadar iyi anlıyorum ki zaten şu egomuz yüzünden yalnız öleceğiz büyük ihtimal. Ama maalesef şöyle bir durum var, sperm yumurtaya koşar yumurta sperme değil. Elbet istisna vardır ama genel kanı böyledir. Bu yüzden gerçekten aşık olduysan ilk adımı sen atmalısın.
Baba biz senle ruh ikiziyiz galiba her şeyimiz aynı 😁 İşin şakası bir yana adım atmayı denedim fakat bu kıza yaklaşınca bile nutkum tutuluyordu. Daha önce yaşadığım bir duygu değil bu. Hoşlandığım kızlarla çıkarken onlarla sarılırken bile bu hissettiğim seyin 5/1 heyecanını hissetmemiştim.

Gaucho

Jüpiter Yolcusu
Dostum kızı beğendiğin için kişisel gelişim motivasyonun o olsun diye dedim yoksa kişisel gelişim ilk önce bireyin kendisi içindir birileri için değil,sen kendini geliştir hem kendini beğenirsin özgüvenin artar hem de kızın senden etkilenme ihtimalini arttırırsın.
Yok dostum kastettigini anladım teşekkür ederim. Egoma yenik düşüyorum sadece onu anlatmak hedefim

LightElectricWave

Moderatör 🔱
Moderatör
Baba biz senle ruh ikiziyiz galiba her şeyimiz aynı 😁 İşin şakası bir yana adım atmayı denedim fakat bu kıza yaklaşınca bile nutkum tutuluyordu. Daha önce yaşadığım bir duygu değil bu. Hoşlandığım kızlarla çıkarken onlarla sarılırken bile bu hissettiğim seyin 5/1 heyecanını hissetmemiştim.
Gerçek aşk işte moruk yıllardır bunu hayaliyle çalkalanıyoruz 😀 Sert adamlar sert oynar hocam kuralına göre oyna yap şovunu, ne kadar zor olsa da böylesi uzun süre gelmez.

Gaucho

Jüpiter Yolcusu
Gerçek aşk işte moruk yıllardır bunu hayaliyle çalkalanıyoruz 😀 Sert adamlar sert oynar hocam kuralına göre oyna yap şovunu, ne kadar zor olsa da böylesi uzun süre gelmez.
Bro bazen de kafamdan şey diyorum 17 yaşında ne aşkı hormondandir cart curt kızı bayagidir gormuyordum o ara da pmo yüzünden *ok gibi günler yaşıyordum yani. Garip hiç beklemedigim bir anda tekrardan başladı sanki herşey. Bu fırsatı elimden kaçırmak istemem.

LightElectricWave

Moderatör 🔱
Moderatör
Bro bazen de kafamdan şey diyorum 17 yaşında ne aşkı hormondandir cart curt kızı bayagidir gormuyordum o ara da pmo yüzünden *ok gibi günler yaşıyordum yani. Garip hiç beklemedigim bir anda tekrardan başladı sanki herşey. Bu fırsatı elimden kaçırmak istemem.
Olum aynısın lan sen benle hakikaten yazdıklarından kendimi görmüyorsam en adiyim, olsun be hormon olsun bir kere de baskılamak yerine kabul etsek o harika duyguları doyasınca yaşasak ne olur ki be he ? Gençlik kaç defa geçecek elimize, sırf olgun olucaz mantıkla karar vericez diye duygusuz heriflere dönüştük, bunlar farkedilmese de insanın içinde eksik bir parça bırakıyor. Saflık yapıp kelimeleri kekeleme ama toparla kendini git konuş vallaha bak benim elime fırsat geçmedi öyle ne isteyen oldu ne istediğim, tek avantajım platonik olmadım hiç.

Gaucho

Jüpiter Yolcusu
Olum aynısın lan sen benle hakikaten yazdıklarından kendimi görmüyorsam en adiyim, olsun be hormon olsun bir kere de baskılamak yerine kabul etsek o harika duyguları doyasınca yaşasak ne olur ki be he ? Gençlik kaç defa geçecek elimize, sırf olgun olucaz mantıkla karar vericez diye duygusuz heriflere dönüştük, bunlar farkedilmese de insanın içinde eksik bir parça bırakıyor. Saflık yapıp kelimeleri kekeleme ama toparla kendini git konuş vallaha bak benim elime fırsat geçmedi öyle ne isteyen oldu ne istediğim, tek avantajım platonik olmadım hiç.
Valla başlarım olgunluğa bir kere yaşayabileceğimiz duyguları toplumsal tabular nedeniyle piç ediyoruz. Bu kızla olmazsa kiminle olacak. Platonik durumunu bende yaşamadım o beni tırstırıyor ama salla gitsin olursa olur yapacak bir şey yok. Daha önce red yemedim onu da deneyimlemek istemiyorum pek.

NeverMoreFap

Mars Yolcusu
Arkadaşlar süreçte 10. gündeyim 5 gündür de instagram kullanmıyorum. Pbkynın genel mantıgını kavramıs bırısıyım daha once daha uzun sureclerim oldu. Takıntı etmıyordum fakat daha demın whatsapptan mesaj gelmıstı. Sınıf grubundan bir kız atmış mesajı. Bu kızdan hoşlanıyordum ben geçen sene. Profilini değiştirmiş. En başta dikkatimi çekti sonra bakmasam mı oldum derken baktım. Kusursuz bir kız resmen ya. Ben daha önce bu kız kadar başka kimseye bu denli şehvet ve istek duymamıştım. Pmo yapmadım. Kafamdan geçti fakat şunu düşündüm. Spora gidemem şuan kolum sakat. Derse odaklanamıyorum. Diğer tetikleyicilerin hiç birinde bu denli bir şey yaşamamıştım...
her şeyini kıza bağlarsan ya da tek değerin o olursa ona çok bağlanırsan o gittiğinde hayatın yerle bir olur o yüzden en iyisi aşırıya kaçmadan bağlanmak ve dozunda yaşamak yoksa aksi takdirde çok büyük acılar çekersin ve dersini çıkarmadığın takdirde acı çekmeye devam eder bir yenisi yaşamaya aday olursun kendimden biliyorum acıyı tarif etmek gerekirse hiç geçmeyecek gibi pişman olma azap duyma beni hayattan zevk almayacak kadar depresyona sokacak kadar ruh halimin içinden geçti o yüzden belli bir yerden sonra tedbirli olman senin yararına olur

Eff

Yoda
Instagramı sık sık kullanıyor muydun? Belki kapattığın için bir krize girmişsindir. Gidip bir kızın profil resmine, intagram fotoğraflarına bakma. Özellikle hoşlandığın bir kızın. Bakıp durursan kafanda duygusal yatırım yaparsın. Kızın karşısında da fazlasıyla heyecanlanıp elin ayağın tutulur. Çünkü kafanda duygusal yatırım yaptın.
Daha önce red yemedim onu da deneyimlemek istemiyorum pek.
Ne bu ego 😂. Bunu kırılganlık veya zayıflık olarak görme. Red yiyebilirsin de yemeyebilirsin de. Evrimsel sürecin doğal bir parçası. Erkek harekete geçmeli.
Kızın profil fotoğrafına bakmayı, kafanda düşünmeyi bırakırsan zaten heyecanın da azalacaktır. Bunun nofap ile hiç alakası olacağını düşünmüyorum. Aksine beynin iyileştiği için duygularına daha kolay hakim olabilirsin diye düşünüyorum.

Eff

Yoda
Evet gerçekten hormonlardan dolayı. Özellikle kızla fazla zaman geçirmediysen.
Yaşın ilerledikle göreceksin ki bir kızı beğeniyorsun sonrasında zamanla tanıyarak bağlanıyorsun. Lise yıllarında aşağıdaki kafa devreye giriyor. Direkt ben bunu istiyorum diyor 😅.
Böyle olmuyorsa ve popüler medyanın dedikleriyle hareket ediyorsan vay haline. Duygusal olarak zayıf bir adama dönüşürsün.

Gaucho

Jüpiter Yolcusu
Eff Kendi kafamdan yaşım dolayısıyla hormondan kaynaklandığını düşündüğüm oluyor. Ama hocam bu diğerlerinden yani cinsel arzuların da ötesinde garip bir duygu hissettiriyor. Ben şöyle aşığım böyle vurgunum triplerine girmiyorum fakat hakikaten çok farklı. Birde kızla daha önce vakit geçirmişliğim de var aramızda bir çekim vardı bunu hissediyordum.

Filtreleri ve makyajı kullanmayı çok iyi bilen bir kız ve ben de hormonlarımın etkisiyle kusurlarını görmezden geliyorum demek bu.
Kral biz bu kızla sabahları beraber yürüyorduk ya da proje yapmak için geç saatlere kalıyorduk vs. Kızın makyajsız hali makyajlıdan çok daha hoş geliyor bana. Dediğin gibi kesinlikle hormonların bir payı var fakat gerçekten karmaşık duygular hissediyorum.
Yaşımdan kaynaklı daha önce gerçekten aşık olmadığım için şuanki durumumu aşk sanıyorsun diyebilirsiniz haklısınızdır da bilemem. Ama bu kız benim için duygularımın bayağı ötesinde. Dediğim gibi daha önceki sevgili olduğum yahut flört ettiğim kızlarla sarılırken hissettiğim o toyluğun verdiği heyecanın 5 6 katı daha büyük bir heyecan hissettiriyor.

Eff

Yoda
Olabilir, o zaman yapacağın şey bir şeyler içmeye davet etmek. Heyecanın önemli değil, batırsan da önemli değil. Bir erkek adam gibi denemen lazım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6