Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Çalışamıyorum

purediscipline

Yeni Üye
dostlar normalde hayvan gibi çalışırım falan filan ama bu ara tatilde noldu bilmiyorum hırsımı kaybettim motivasyonum düştü ne önerirsiniz tatilin başından beri otursam bile hiçbişey yapmadığım için yaptığım programdan da geride kaldım sizce niye böyle oldu ne yapmamı önerirsiniz

izleyici1

Yoda
dostlar normalde hayvan gibi çalışırım falan filan ama bu ara tatilde noldu bilmiyorum hırsımı kaybettim motivasyonum düştü ne önerirsiniz tatilin başından beri otursam bile hiçbişey yapmadığım için yaptığım programdan da geride kaldım sizce niye böyle oldu ne yapmamı önerirsiniz
ilk 1 ay nofaptan direk bir yarar bekleme
geri çekilme semptomları ağır olur
aşırı yorgunluk sinirlilik bunaltı sıkılma görülebilir

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti

Çok normal, ben eskiden gece 2-3 gibi uyur sabah kalkar 7 de işe giderdim. Son 1 yıldır 22:00'da yattığım halde sabah yataktan çıkmak istemiyorum. Bazı günler hiç bir şey yapasım gelmiyor. Yatayım abi kimse bana bir şey söylemesin, dokunmasın moduna giriyorum. Yoksunluk beyin ve ruh sağlığımızı inanılmaz etkiliyor. Ama iyileşiyoruz, olaya olumlu tarafından bakmak lazım.

IskenderBurak

Jüpiter Yolcusu
Her şeyi neden yoksunluğa bağlıyorsunuz anlayamadım?

Maalesef insan zamanla tükenir ve yorulur bu iş temposunda da ders çalışmada da var. Aynı şekilde ben de şu anlık 1 haftalık tatili değerlendiremedim ve 2 hafta her gün sınava girmekten yoruldum ve tatilde yattım. Ha istermiydim hayır ama eğer kendini ya olmadı yapacağım işin içine edeyim ne yaptım ben gibi bir havan varsa olmasın, güzel ve dengeli bir program hazırla ve nerde kaldıysan devam et. Her zaman " push yourself " gibi davranamazsın.

Sürece gelince, yoksunluk belki yaşayabilirsin ama bu salakça cümle senin bir şey yapmana engel değil. Her b*ku PMO'ya bağlayan kişilerin laflarını boşver, dinlenmek istiyorsan ara ver biraz dinlen ve devam et olay bu kadar basit, saygılar.

B

Brock

Misafir
Sorunu kabul et ve sorunun sonucunu da. Mesela telefon almak için çalışıyorsan ; bu durumda alamam ‘gibi. Bu objektif okumayı yapamaz herzaman insan farkındalık olarak ; farkındalık geliştirici şeyler öneririm. Bu benim için not almak kitap okumak ibadetlerim. Anlamaya çalışmak aslında kısaca.

purediscipline

Yeni Üye
Her şeyi neden yoksunluğa bağlıyorsunuz anlayamadım?

Maalesef insan zamanla tükenir ve yorulur bu iş temposunda da ders çalışmada da var. Aynı şekilde ben de şu anlık 1 haftalık tatili değerlendiremedim ve 2 hafta her gün sınava girmekten yoruldum ve tatilde yattım. Ha istermiydim hayır ama eğer kendini ya olmadı yapacağım işin içine edeyim ne yaptım ben gibi bir havan varsa olmasın, güzel ve dengeli bir program hazırla ve nerde kaldıysan devam et. Her zaman " push yourself " gibi davranamazsın.

Sürece gelince, yoksunluk belki yaşayabilirsin ama bu salakça cümle senin bir şey yapmana engel değil. Her b*ku PMO'ya bağlayan kişilerin laflarını boşver, dinlenmek istiyorsan ara ver biraz dinlen ve devam et olay bu kadar basit, saygılar.
sağol dost

Mykister

Yeni Üye
yorulduğunda bırakma ara ver bir iki gün sorasına daha konsantre çalışırsın sürekli full tempo çalışmak yorar, insanı :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6