Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Çalışmanın Keyif Vermesi (Soru)

DinjDjarin

Venüs Yolcusu
selam dostlarım ben işim gereği haftanın 6 günü çalışıyorum ve çalışmak işkence gibi geliyo ve çok sıkılıyorum çalışmaya karşı bir isteksizliğim var bu beni çok zorluyo merak ettiğim nofapta ileri günlere gelince bu sıkıntılar depresyonlar çalışmaya karşı isteksizlik gibi şeyler kalkarmı tecrübesi olan arkadaşlar nofaptan önceki ve sonraki çalışma durumunu iş motivasyonundan bahsederse çok mutlu olurum

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Güzel bir konu. Nofap’te ileri günlerde elbette bir enerji geliyor. Ayrıca eğer sen inanırsan plasebodan dolayı büyük bir güçle çalışıyorsun. Yani evet, nofap çalışmaya katkı sağlıyor. Ayrıca ödül mekanizması düzeleceği için sıkıcı gelen işler en azından daha az sıkıcı olacak, bence güzel bir şey.

KingArthur

Mezun
Aynı şekilde bende haftanın 6 günü vardiyalı çalışıyorum, çalışmak işkence gibi geliyordu şuan 109. gündeyim artık çalışmaya karşı isteksizlik kalmadı, hatta bazen çalışma düzenimi değiştiriyorlar normalde saatlerce içimden sövmem gerekirken artık kasmadan çalışıyorum zamanda hızlıca geçiyor.

zümrütAnka

Venüs Yolcusu
Güzel bir konu. Nofap’te ileri günlerde elbette bir enerji geliyor. Ayrıca eğer sen inanırsan plasebodan dolayı büyük bir güçle çalışıyorsun. Yani evet, nofap çalışmaya katkı sağlıyor. Ayrıca ödül mekanizması düzeleceği için sıkıcı gelen işler en azından daha az sıkıcı olacak, bence güzel bir şey.
Peki 100 ,200 daha fazla olan kişilerde nasıl bir etki yaratır

Plover

Yeni Üye
10.gündeyim bugün yataktan daha enerjik kalktım ve daha iyi antrenman yaptım. Bunların hepsi birbirine bağlı aslında. Enerjik uyandığında günün daha verimli geçiyor ve yaptığın işe daha iyi odaklanıyorsun. Böylece mutlu oluyorsun. Bu süreçte her gün kendini gözlemlemeni öneririm.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6