Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Çevrenin Az Olması

The King

Deneyimli Üye
Uzun bir zamandır inanılmaz sınırlı bir çevreye hapsoldum. Her gün aynı insanlar, hep aynı şahıslar var hayatımda. Bu durum sürekli aynı insanlarla etkinlikler yapmaya sevk ediyor. Kimi zaman bunlardan biriyle aran bozulduğunda ya da bunaldığın vakit gideceğin farklı birilerinin olmaması iğrenç bir muhtaçlık durumuna sevk ediyor insanı ister istemez.

Bu durumu nasıl aşacağım? Yeni insan tanımak için ne tür girişimler, faaliyetler yapılmalı? Tavsiye video, kitap her şeye açığım. Şu özgüveni ne hale getirdik son 1 senede aklım almıyor aklım.

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Üniversitedeysen klüplere katılabilirsin.
Unide değilsen spora yazıl dövüş sporu öğrenebilirsin
Tiyatro , Dağ tırmanış ,boks, güreş , dil kursuna yazılabilirsin seç aralarindan hangisi hoşuna giderse bu yazdıklarım gerek özgüven gerek rekabet gerekte sosyalleşmen için güzel aktiviteler
İşede girebilirsin otellerde çalışabilirsin garsonluk ,komi vb şeylerde güzeldir çevre edinmek tecrübe etmek için

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Web Sitesi
1000kitap.com
Uzun bir zamandır inanılmaz sınırlı bir çevreye hapsoldum. Her gün aynı insanlar, hep aynı şahıslar var hayatımda. Bu durum sürekli aynı insanlarla etkinlikler yapmaya sevk ediyor. Kimi zaman bunlardan biriyle aran bozulduğunda ya da bunaldığın vakit gideceğin farklı birilerinin olmaması iğrenç bir muhtaçlık durumuna sevk ediyor insanı ister istemez.

Bu durumu nasıl aşacağım? Yeni insan tanımak için ne tür girişimler, faaliyetler yapılmalı? Tavsiye video, kitap her şeye açığım. Şu özgüveni ne hale getirdik son 1 senede aklım almıyor aklım.
Aynı durumdan bende muzdaribim. Bende de sayılı insan var ve heyecanı yaptığım yenilikler ile bulmaya çalışıyorum. Ama insan sosyal bir canlı ne kadar tek başına bir şey yapabilir? İnsan insana zaten muhtaç. Ama şu bir gerçek, farklı insanlardan hiçbir zaman beklediğin ümit ve güzellik gelmez. İnsana bağlı güven hissi uzun sürmez ve eminim onlardan da sıkılırsin. Klasik söz; az insan çok huzur. Kendi başına hayatına yenilikler katmak benim mottom. Richard Winters tamamıyla haklı. İnsanlar amacın olmasın amacıni insanlarla gerçekleştir. Bu bencillik felan değil. Yeni bir aktivite de bulun. Kitap oku , kulüplere katil, yüzmeye git vs.

Erogluzim

Mars Yolcusu
Aynı durumu yaşıyorum tek farkı bunu ben istedim son bir kaç aydır insanlardan bunaldığımı hissediyorumö

Sosyal bir çevre edinmek kolay. Ancak, kaliteli bir çevre edinmek daha önemli. Bu yüzden çok seçici davranman gerekir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6