Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Cinsel Filtreyi Kapatıyorum

Gölge

Ay Yolcusu
Merhabalar arkadaşlar. Yaklaşık 10 aylık bir PM MOD neverfap sürecim var. Forumu ve siteyi kayıt dışı takip ettim hep. Bu sürece iki relapse sığdırdım. Bu yazının bir başarı hikayesi olmasından ziyade yazmis olduğunuz motivasyon ve inceleme yazılarına ve dokümanlarınızdaki emeklerinize bir vefa borcu olarak görmemden kaynaklıdır.

Sürecim evli olmam sebebi ile PM MODDA devam etse de ben hep iradi olarak tahrik olmayı ve cinsel birlikteliği azaltmaya hatta cinsel birlikteliği çoğu zaman boşalmadan bitirmeye gayret ettim.

Genel gidişatım böyle iken genel olarak anlatılan faydaları ben de gördüm. Hatta eski halimin bir kaç beden üstü motivasyon ve zihinsel güce kavuştum. Tabi bunlar tamamı ile neverfap in faydasıdır diyemem. Klasik olarak söylenen neverfap katalizör görevi görür fikri tamamen doğru çünkü süreçle beraber inanılmaz enerji ve motivasyonu dışarı atamadığım zamanlar neverfap bünyeme zarar vermekteydi. Değişim ve dönüşümün iste bu noktada kilitli bir hazine olarak kaldığını da gördüm. Genel olarak ortalamasına göre 33 yaşında olmam sebebi ile çoğunuzun orta ve lise döneminde öğrenci veya çalışan olduğunu düşünüyorum ve görüyorum. Bu konuda söyleyebilirim ki neverfap ile artan enerjinizi atıl bıraktığınız icin size zarar veriyor. Biraz kaba tabir ile yattığınız yerden nf yaparak mucize bekliyorsunuz.

Yazıyı fazla uzatmak gibi bir niyetim yok ancak planladığım şey bir kaç yazıda kendi değişim ve dönüşümümde anahtar görevi gören mucizevi bir tekniği size aktarmak. Bu yazı ile hem tanışmış oluruz hem de sorularınıza yanıt vererek size destek sağlamaya çalışacağım.

Captain Flint

Ay Yolcusu
Merhabalar arkadaşlar. Yaklaşık 10 aylık bir PM MOD neverfap sürecim var. Forumu ve siteyi kayıt dışı takip ettim hep. Bu sürece iki relapse sığdırdım. Bu yazının bir başarı hikayesi olmasından ziyade yazmis olduğunuz motivasyon ve inceleme yazılarına ve dokümanlarınızdaki emeklerinize bir vefa borcu olarak görmemden kaynaklıdır.

Sürecim evli olmam sebebi ile PM MODDA devam etse de ben hep iradi olarak tahrik olmayı ve cinsel birlikteliği azaltmaya hatta cinsel birlikteliği çoğu zaman boşalmadan bitirmeye gayret ettim.

Genel gidişatım böyle iken genel olarak anlatılan faydaları ben de gördüm. Hatta eski halimin bir kaç beden üstü motivasyon ve zihinsel güce kavuştum. Tabi bunlar tamamı ile neverfap in faydasıdır diyemem. Klasik olarak söylenen neverfap katalizör görevi görür fikri tamamen doğru çünkü süreçle beraber inanılmaz enerji ve motivasyonu dışarı atamadığım zamanlar neverfap bünyeme zarar vermekteydi. Değişim ve dönüşümün iste bu noktada kilitli bir hazine olarak kaldığını da gördüm. Genel olarak ortalamasına göre 33 yaşında olmam sebebi ile çoğunuzun orta ve lise döneminde öğrenci veya çalışan olduğunu düşünüyorum ve görüyorum. Bu konuda söyleyebilirim ki neverfap ile artan enerjinizi atıl bıraktığınız icin size zarar veriyor. Biraz kaba tabir ile yattığınız yerden nf yaparak mucize bekliyorsunuz.

Yazıyı fazla uzatmak gibi bir niyetim yok ancak planladığım şey bir kaç yazıda kendi değişim ve dönüşümümde anahtar görevi gören mucizevi bir tekniği size aktarmak. Bu yazı ile hem tanışmış oluruz hem de sorularınıza yanıt vererek size destek sağlamaya çalışacağım.
Yazılarınızı bekliyor olacağım. Yaşınızın büyük olması ve süreçte ilerlemiş olmanız, ayrıca evli olmanız bizlere yeterince deneyim ve fayda sağlayacaktır. Sizden ricam lütfen yazılarınızı neverfapin sadece olumlu ve faydalı yönleri ile değil aynı zamanda görmediğiniz ve sizde oluşmayan durumlar ile çeşitlendirmeniz, özel olmayacaksa neverfapin evlilik hayatınıza yansıyan tarafları ile yazmanız olacaktır. Lütfen yanlış anlaşılmasın, ama forumda artık yaşça büyük insanları görmek istiyorum. 14-15 yaşındaki bir genç arkadaşın deneyimleri sürekli olarak kızla bakıştım, şınav çektim,özgüvenim cok yüksek tarzında olunca hem forum hem de yazılar kısır kalıyor. Daha farklı deneyimleri dinlemek isteriz diye umuyorum. Hoşça kalın.

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Web Sitesi
1000kitap.com
Yazılarınızı bekliyor olacağız hocam. Nispeten gençlerden oluşan bu topluluğa her daim tecrübeli insanların tavsiyeleri gerek.

vallabusondu

Venüs Yolcusu
Yaşca büyük olduğunuz içim size abi diyeceğim,

Teşekkürler. Güzel bir yazı olmuş. Eğer mümkünse evli bir birey olarak nofap'ten önce neler yaşadığınızı, evlilik hayatınızı nasıl etkilediğini bahsederseniz bizim için harika olur. 20 'li yaşlarımın henüz ortasına gelmedim ancak bir evlilik planım var yakın tarihte. Evlilik öncesi yapmam gereken şeyler için 1 sene vakit verdim kendime ve bunların başında nofap geliyor. Tecrübeleriniz benim için çok kıymetli. Evli ve bu konular hakkında bilgi sahibi bir insan olmanız dolayısıyla yazılarınızı takip ediyor olacağım şimdiden teşekkürler.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6