Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Cinselliği Çok Arzuluyorum Aynı Zamanda Korkuyorum

mustafa78

Mars Yolcusu
Arkadaşlar 30 yaşına doğru gidiyorum.Yakın zamanda atanacağım ve evlenmek için görüşmelere başlayacağım.
Nofap sürecim iyi gidiyor müstehcen görüntülerden olabildiğince uzak duruyorum.
Ama sanki evlenirsem çok utanacağım hiç bir şey yapamayacakmışım gibi hissediyorum.
Elimi aşağı götürsem üstüne koysam sanki hemen erkenden boşalacakmış gibi hissediyorum.Cinsel birleşme sırasında bayılırım veya başka bir şey olur ön sevişmede erkenden boşalırım gibi bir his var bende bu beni endişelendiriyor.Daha önce 6 aylık sürecim bozuldu ama kısa sürede yeniden yeni sürece başladım 21.gündeyim.
100 kilodan 78 kiloya düşme hedefindeyim sanki kilo verirsem daha atik olursam cinsellikte de bu hisler geçecek gibi hissediyorum.
İçinizde benim gibi hisseden var mı?

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Bu hislerin yaşanması normal. Bayılma gibi bir durum olmaz, eğer onun dışında bir sorun yaşarsanız zaten bu ilk deneyimlerden sonra düzelmeye başlar. Aynı zamanda ne yapacağınızı da kafanızda netleştirmiş olursunuz.

Bu sorunları birçok kişi hayatının belirli dönemlerinde en az birkaç defa yaşamıştır. Dediğiniz gibi kilo vermek ve nofap performansınızı doğrudan arttırır ancak onun dışında yapmanız gereken şey kendinize şans vermekten de geçiyor.

erosel

Ay Yolcusu
Arkadaşlar 30 yaşına doğru gidiyorum.Yakın zamanda atanacağım ve evlenmek için görüşmelere başlayacağım.
Ama sanki evlenirsem çok utanacağım hiç bir şey yapamayacakmışım gibi hissediyorum.
Elimi aşağı götürsem üstüne koysam sanki hemen erkenden boşalacakmış gibi hissediyorum.Cinsel birleşme sırasında bayılırım veya başka bir şey olur ön sevişmede erkenden boşalırım gibi bir his var bende bu beni endişelendiriyor.Daha önce 6 aylık sürecim bozuldu ama kısa sürede yeniden yeni sürece başladım 21.gündeyim.
100 kilodan 78 kiloya düşme hedefindeyim sanki kilo verirsem daha atik olursam cinsellikte de bu hisler geçecek gibi hissediyorum.
İçinizde benim gibi hisseden var mı?
Şuan öyle hisler barındırmıyorum fakat boşalma ilk cinsel ilişki gibi ilk kez yaşadığım cinsel ilişki öncesi benzer duygular duymuştum. Sadece ana odaklan şimdi de odaklan o an gelince de ana odaklan endişen vb ciddi manada varsa kendine olan güveni kilo verme, disiplinli olma, yeni yetkinlikler kazanma gibi eylemlerden kazanıp yine o ana da yönlendirebilirsin.

Iron Knight

(👍 ͡❛ ͜ʖ ͡❛)👍
Aynı düşünceler bendede oluyor ama ben sadece 18 yaşındayım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6