Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Cinsellik Sonrası Uçuk

surec

Merkür Yolcusu
Merhaba arkadaşlar Abd de bir kızla 3 saat önce bir cinsel yakınlaşma yaşadık bıyığımda iltihaplı sivilce benzeri bir yağ doku var dudağımda uçuk çıkacak gibi hissediyorum sadece öpüştük ve birbirimizin cinsel organlarını elledik burda nasıl test yapacağımı falanda bilmiyorum ne yapmalıyım birde bunlar ilk date de oldu ve aynı yurtda kalıyoruz

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Uçuk 3 saat içerisinde hemen oluşacak bir şey değil, en azından ertesi gün (en erken) belli olur. Muhtemelen daha öncesinde vardı.

Hemen ortaya çıkıyorsa “bana kalırsa” önemli bir şey değil, belki de uçuktur krem kullan geçer.

invisible

Perdenin Arkasındaki
En çok korktuğum şeylerden, sırf bu yüzden uzun ilişki adamı oldum ve yıllardır böyle. Hiv paniğini de yaşayan bilir :D

surec

Merkür Yolcusu
Uçuk 3 saat içerisinde hemen oluşacak bir şey değil, en azından ertesi gün (en erken) belli olur. Muhtemelen daha öncesinde vardı.

Hemen ortaya çıkıyorsa “bana kalırsa” önemli bir şey değil, belki de uçuktur krem

Hemen ortaya çıkıyorsa “bana kalırsa” önemli bir şey değil, belki de uçuktur krem kullan geçer.
Aynen her şey aniden gelişince telaş yazmışım ilk date den olunca partner geçmişi aklımı kurcaladı

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6