Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Soru Cevap Çok Sık Rüyalanıyorum

Bay Obsesif

Mezun
Uyumaya korkar oldum son 4 gecedir rüyalanıyorum cildim artık kurumaya başladı grip oldum havalar zaten çok soğuk acaba bu gece de olacak mı diye düşünmekten bıktım haftada en az 2 kere oluyor çünkü biliyorum sağlıklı bi olay ama hani bu kadar sık olması acaba tam tersi bir sorun mu var diye düşündürüyor
Üstelik hiç bir şekilde taviz vermiyorum tetikleyicilere bakmıyorum lütfen yardım edin çok bunalttı artık

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Hocam tetikleyicilere göz ucuyla dahi mi bakmıyorsun ? eğer bakmıyorsan rüyalanman normal. Geceleri birşey tüketmemeye çalış oda rüyalanmana sebep olabilir

Erogluzim

Mars Yolcusu
Süreçler değişkenlik gösterebiliyor 3 veya 4. sürecimde üst üste 5 gün rüya gördüğümü hatırlıyorum her sabah duşa gitmek sinirlenmeme sebep oluyordu. Sabahları banyo yapma mecburiyeti haricinde iyi olduğunu düşünüyorum bir de vücudun toparlanma evresi diyebiliriz.

Kendinibulanadam

Venüs Yolcusu
Uyumaya korkar oldum son 4 gecedir rüyalanıyorum cildim artık kurumaya başladı grip oldum havalar zaten çok soğuk acaba bu gece de olacak mı diye düşünmekten bıktım haftada en az 2 kere oluyor çünkü biliyorum sağlıklı bi olay ama hani bu kadar sık olması acaba tam tersi bir sorun mu var diye düşündürüyor
Üstelik hiç bir şekilde taviz vermiyorum tetikleyicilere bakmıyorum lütfen yardım edin çok bunalttı artık
Rüyalanmak daha iyi degil mi? Ben rüyalanmak istiyorum

redteg81

Ay Yolcusu
benimde 45-50 gün oldu nerdeyse rüya lan ma gibi bir olay yaşamadım . Tetikleyicilere de maruz kalmama rağmen . Kişiden kişiye değişiyor galiba bu durum.

Bay Obsesif

Mezun
Bende de bazen art arda oluyor ama zamanla azalıyor.
•Bir de rüyalanırken uyanıyor musun yoksa uyandıktan sonra yaşlıktan mı anlıyorsun?
•Çünkü bazısı meni bazısı mezi oluyormuş.
•Bende cinsel içerikli rüya görürken rüyalanma oluyor genelde o esnada uyanıyorum ve ereksiyon durumu yok. Bu sabaha karşı oluyor çoğunlukla.
•Bazen de uyanınca hiç rüyalanmayı hatırlamadığım halde bir yaşlık oluyor ve ereksiyon halinde oluyor. Bu da gece oluyor genelde.
•Birincisi meni besbelli çünkü hem cinsel içerikli rüya görürken oluyor hem orgazma benzer his oluyor.
•İkincisi ise bence mezi denen sıvı. Çünkü ne cinsel içerikli rüya hatırlıyorum ne de başka bir şey.
Bazıları meni ile mezinin kokuları da farklı diyorlar ama ben tam anlayamıyorum.
Bazen uyanıyorum bazen uyanınca görüyorum. Miktarında farklılık oluyor sadece ama hangisi meni anlayamıyorum

Aze-xLeNoNz

Ay Yolcusu
Kim bilir belki uzun süredir nofap yapıyorsundur oda çok birikmiş ve 4 gün durmadan rüyalanırsın tabi tetikleyicilere bakmıyorsan mesela yüz üstü yatmakta buna sebeb oluyor akşam çok yemek yiyince filan oluyor bende öyle oluyordu gece yatırken aklında o şeyleri düşündüğündede oluyor genelde bunlara dikkat ediyosan zaten normal rüyalanmadır korkmalık birşey yok

Yardımcı

Satürn Yolcusu
✓Uykuda orgazm açıkça sadece insanlarda meydana gelir. Nedenleri tam olarak bilinmemektedir. Birikmiş meni baskısından kaynaklandığı fikri geçersizdir. Çünkü; erkeklerde bazen art arda gecelerde gece emisyonları meydana gelir. Bunun yanı sıra kadınlar da uykuda orgazm yaşarlar. Bazı durumlarda uykuda orgazm, bireyin diğer cinsel aktivitelerden yoksun kaldığı veya bundan kaçındığı zamanlarda ortaya çıkan telafi edici bir fenomen gibi görünmektedir. Diğer durumlarda, yüzüstü uyumak veya gece kıyafetlerinin bacaklarının arasına sıkışması gibi dış uyaranlardan kaynaklanabilir. Uyku sırasındaki çoğu orgazma er*tik rüyalar eşlik eder. Uykuda orgazm genellikle nadirdir, erkeklerde nadiren yılda bir düzine defadan ve ortalama bir kadında yılda üç veya dört defadan fazladır. (Britannica Ansiklopedisi)

Son düzenleme:

GoldenLight

Karanlık ışığa hizmet eder.
Kendini yoracak aktiviteler ile meşgul musun?

Gün içinde kendini yoracak meşguliyetin olursa, bu sıklığın azalır inşallah. Ders çalışmak kitap okumak, beyni yorar. Spor yaparak, koşarak da vücudunu yormalısın. Gün içinde reseptörlerin hassalastığı için, cinsel hayal bile kurmak tetikleyici olabiliyor. O yüzden boş durmamaya gayret göster.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6