Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Değişim

JustDoİt

Ay Yolcusu
GİRİŞ
Selam dostlar, ben uzun zamandır PMO'nun etkileriyle boğuşan bir kardeşinizim. Daha lise 2 ye gidiyorum ama üzerimdeki etkileri yaşımı aşıyor. Şimdi ise Allah'ın izniyle sonsuza kadar bırakıcam. Bununla beraber gün gün not tutup 1 ay boyunca neler yaşadıklarımı sizlere aktarmayı düşünüyorum.

Öncelikle bu illete 5. sınıfta başladım ve hala devam ediyor. Erken başlamam yetmezmiş gibi büyütülmemden gelen sorunlarda var. Bakın ben özgüvenli büyümedim, tipsiz bakımsız iğrenç bir çocuktum. Korkak büyüttüler sokağa çıkarmadılar hala kekolardan tırsıyorum. Zorbalanan çocuk her zaman ben oldum. Sosyal değildim ve olmadım da, Üstüne bir de günde 10 posta ekleyin bakalım neler oluyor. Fakat tüm bunlara rağmen içimde beni ortalama olmamaya iten bir şey var. O ortamın lideri olmak istiyorum, hatunumun bırakamayacağı O erkek olmak istiyorum. Sosyal becerilerim olsun istiyorum beden dilim güçlü olsun istiyorum. ERKEK OLMAK İSTİYORUM dostlar. Ve erkek olmak hiçte kolay değil. Bu nofap'i ilk deneyişim değil, en az 50-60 kere denemişimdir. Ama bu son olacak.

PMO'NUN ZARARLARI
Bu sitedeyseniz az çok biliyorsunuzdur fakat biraz değinilmemiş noktalara parmak basıcam. Farkettiyseniz bir süre PMO yapmayınca kızları mıknatıs gibi çekmeye başlıyorsunuz. Bir sürü yazı okudum ve bence bunun sebebi vücudunuz aslında bir makina. Tembel bir makina evet fakat istediğini almakta gayet başarılı. Sadece biz ona bir şey istettirmeyi bilmiyoruz. Vücudunuz karşı cinsi OTOMATİKMAN etkileyecek mekanizmalarla dolu, eğer ki bir süre cinsel açlık çekerse sizi doyurmayı çok iyi bilecektir. Ama oturup sabah akşam 31 çekince beyin diyorki "konfor alanımdan çıkmaya ihtiyacım yok, dopamin salgılıyorum karnım doyuyor kız desen taş gibi kızlarla sevişiyorum" bakın olay burda bitti aslında. Beyine açlık çektirmek lazım. Ayrıca ses tonumuzdan tut beden dilimize kadar ezikleştiriyor bizi bu illet. Film izlerken ileri sarmadan izleyemiyoruz, kızları bırakın erkeklerle bile konuşamıyoruz, anksiyetemiz var ve hislerimiz yok. İçimizde koca bir boşluk var hiçbirşey istemiyoruz. Bu yazıyı yazıp nofape başlamak bile istemiyorum ama MECBURUM. MECBURUZ.

DEĞİŞİM - KAPANIŞ
Her şeyi biliyorum ama yapması o kadar kolay olmayacak. Özellikle eski nofaplerime baktığım zaman 2 günde devasa sonuçlar aldığımı görüyorum. Şimdiyse daha çok çöküyor gibiyim. Ama dostlar gerçekten bu ELİMDEKİ SON KOZ. Hayatımda yolunda giden hiçbir şey yok ve eskisi kadar hevesimde yok.

Şimdi plan şu, ilk 1 hafta sosyal medya yok, müzik olabildiğince az, soğuk duş, ağırlık kaldırma, sağlıklı beslenme, her gün yürüyüş, 5-10 sayfa da olsa her gün kitap okuma, her gün samimi olmadığım veya tanımadığım biriyle muhabbet etme.

Okulla beraber bunu nasıl sığdıracağımı bilmiyorum ama bir şekil halledicem. Her gün tek tek not tutucam ve size 1 aylık bir rapor hazırlayacağım. Yazı biraz karmaşık olmuş olabilir kusura bakmayın saat gece 1.30 ve çok uykuluyum. Ayrıca gerçekten hiçbirşey yapasım yok. Size az bir şey olsun motivasyon sağladıysam ne mutlu bana. Esen kalın ve unutmayın YAPMAK ZORUNDAYIZ.

hi_2018

2018
1 Hafta sonra sen 7.gününe geleceksin bense 23.günüme burada buluşalım , günlüğünü takipteyim. Mental olarak kendini her gün hazırla asla boş verme

JustDoİt

Ay Yolcusu
Maalesef 3. günde releapse oldum. Anlık bozulan moralle hayatı umursamama olayı çok kötü bir şey, ders çıkarmış oldum. Toparlamaya çalışıyorum şimdi bu gün tekrar başladım. Yine de 23. gününde ki değişikliklerini merakla bekliyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6