Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Deneyimlerim, Çıkarımlarım, Eleştirilerim Ve Nasıl Kurtulurum?

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Selam. Malesef lazkopat o yanlışa bende düşmüştüm 90 günü sabırsızlıkla bekliyordum o güne geldiğimde sanki hayat bambaşka olucaktı. Ama o gün geldiğinde hiçbirşeyin değişmediğini farkettim. Kişi ne kadar kendini geliştirirse o kadar fayda görüyor. Kurtulmak için herhangi bir sabit gün yok bunu kafama dank ettiğimde ciddi anlamda kendimi geliştirmeye her alanda zorlamaya başladım olması gerekende bu zaten bu sefer her geçen gün gelişmeye başladım. Önemli olan beyni düşük dopamin seviyelerinde eğitmek düşük dopamin seviyelerinde yapılan aktivitelerden keyif almaya programlamak, ve yıllarca ekran karşısında sekmeden sekmeye izlenen p*rnografik içeriklerden duyarsızlaştırilan ödül devresini gerçek kızlarla tanışmaya cinsel ilişki yaşamaya programlamak doğru yoldasın devam et sürecin daim olsun dostum

Lazkopat

Emektar Üye
Selam. Malesef lazkopat o yanlışa bende düşmüştüm 90 günü sabırsızlıkla bekliyordum o güne geldiğimde sanki hayat bambaşka olucaktı. Ama o gün geldiğinde hiçbirşeyin değişmediğini farkettim. Kişi ne kadar kendini geliştirirse o kadar fayda görüyor. Kurtulmak için herhangi bir sabit gün yok bunu kafama dank ettiğimde ciddi anlamda kendimi geliştirmeye her alanda zorlamaya başladım olması gerekende bu zaten bu sefer her geçen gün gelişmeye başladım. Önemli olan beyni düşük dopamin seviyelerinde eğitmek düşük dopamin seviyelerinde yapılan aktivitelerden keyif almaya programlamak, ve yıllarca ekran karşısında sekmeden sekmeye izlenen p*rnografik içeriklerden duyarsızlaştırilan ödül devresini gerçek kızlarla tanışmaya cinsel ilişki yaşamaya programlamak doğru yoldasın devam et sürecin daim olsun dostum
Bu konu üzerine felsefe yaptıkça düşünce daha da gelişiyor ve başka bir boyut kazanıyor. Yorumlar için teşekkürler.

Lazkopat

Emektar Üye
Hiçbir zaman tam oldum dememek gerek. Ne zaman oldum deyip olduğumuz yerde durursak diğer insanlar ilerlediği için geride kalırız. Bunu bende yaptım yalan yok. Ancak daha fazal neverfap üzerine düşünmek istemiyorum. Bunu daha önce de belirtmiştim. Daha da yorum ya da mesaj geleceği düşünmüyorum. Hayatta başarılar dilerim. Neverfap üzerine okuma yaptığınız gibi şu tarz yazıları da okuyun: Buradaki yazılar üniversite öğrenileri tarafından yazılar tezler ya da bilimsel araştırmalar oluyor genelde. Akademik ve ağır bir dili olabilir. Ancak ne öğrenirsek kardır. Tez ya da bilimsel araştırma oldukları için sistematik bilgi içerir. Size bir şeyler katacak diye düşünüyorum. Süreciniz daim olsun.

Bunu nereden aldınız acaba? İngilizcesi var mıdır? Çinceden çevrilirken bozulduysa ayrı ama en azından iki değil bir kez çevrilmiş halidir.
Bu kitap çok güzel. Bazıları abartılı bulabilir. Ben her söylediğine katılıyorum. İngilizcesini de buldum. Birkaç ay sonra da onu okuyacağım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6