Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Ders Var Ama Sosyallik Yok

Maraz Ali

Benim adım Ali, Maraz Ali bayılırım bela olmaya
Arkadaşlar merhaba ben 1 yıldır yks ye hazırlanıyorum ve 1 yıldır evdeyim, neredeyse çok nadirdir evden dışarı çıkmam hep sınava hazırlanıyorum yani anlayacağınız sosyal hayatım hiç yok (önceden vardı tabi) aslında benden kaynaklı lise arkadaşlarimin numaralarını bile sildim artık hayatımı değiştirmek istiyorum güzel bir üni kazanıp yeni ve farklı bir hayat yaşamak istiyorum
Lakin;
Ağustos ayından beri sadece ders çalışıyorum, hep sınavı düşünüyorum, tabi ki de stres oluyor hatta her gün bu stresin sonucunda galiba bende unutkanlık ve dalgınlık çıktı. Eskiden bana deselerdi sende unutkanlık ve dalgınlık var ben gülerdim şimdi ben bile anladım artık bu unutkanlık beni çok korkutuyor
Size 3 sorum olacak :)
1) sizce unutkanlık ve dalgınlığın sebebi 1 yıldır evden dışarı çıkmamam mı?
3) unutkanlık geçici midir?
2) buna çare olarak ne önerirsiniz?

izleyici1

Yoda
mast unutkanlık yapar
tüm gün evde durman içine kapanmana neden olur
tavsiyem en az günde 2 saat güneşli havada yürümelisin
ve en az bir iki arkadaşınlada takıl

iceman6

Yeni Üye
Yaşın kaç bilmiyorum ama 18 olarak varsayıyorum.
1) sizce unutkanlık ve dalgınlığın sebebi 1 yıldır evden dışarı çıkmamam mı?
Evden dışarı çıkmaman ile alakası olduğunu sanmıyorum.
3) unutkanlık geçici midir?
Beslenmede sıkıntı oluşuyorsa unutkanlık olabiliyor. Bazı insanlar diğerlerine göre daha unutkan olabiliyor, belkide bazı bilgileri önemsemediğin için unutuyor olabilirsin.
2) buna çare olarak ne önerirsiniz?
izleyici1'in dediği gibi dışarıda gez toz. D vitamini için güneş ışığı alman lazım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6