Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Dersin Hocası İle Mi Konuşulmalı, Öğrenci İşleri İle Mi ?

• Konuyu başlatan Derinsu
  • Başlangıç tarihi
D

Derinsu

Misafir
Üniversite öğrencisiyim. Vize sınavına giremedim bunun için mazeret dileçesi verdim aile hekiminden sağlık raporumu da sundum . Fakat kabul edilmemiş. Bugün de sınav var girmem gerek ne yapacağımı bilemedim. Direkt sınav salonuna girsem hoca sorun eder mi? Öğrenci işlerine gitmek istemiyorum. Çünkü sorun çıkarıyorlar , halletmiyorlar.

Moderatörün son düzenlenenleri:

SDG

Yoda
Dostum hocayla konuş bugün sınavdan önce erkenden okula gidip. Denersin hiç olmazsa
Üniversite öğrencisiyim. Vize sınavına giremedim bunun için mazeret dileçesi verdim aile hekiminden sağlık raporumu da sundum . Fakat kabul edilmemiş. Bugün de sınav var girmem gerek ne yapacağımı bilemedim. Direkt sınav salonuna girsem hoca sorun eder mi? Öğrenci işlerine gitmek istemiyorum. Çünkü sorun çıkarıyorlar , halletmiyorlar.

Hırakipret

Yeni Fapstronot
bizdeyken sekreter ile görüşürdün bu durumu

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6